Sākums > Par mums > Kontakti > Darbinieku kontakti

Darbinieku kontakti

Tālrunis: 67281752

Drošības apsvērumu dēļ, lai ierobežotu mēstuļu (SPAM) izplatību, zemāk norādītās e-pastu adresēs nav iekļauts e-pastu
simbols @ bet tā vietā norādīts "at".
Tādēļ, rakstot e-pastus Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta darbiniekiem,
lūdzam ņemt vērā, ka e-pasti veidoti šādi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Vadība

Aija Bauere Sekretariāta direktore aija.bauere at sif.gov.lv 67281752
Līva Štāle-Rācene Sekretāre - lietvede info at sif.gov.lv 67281752
Dace Zariņa-Zviedre Sabiedrisko attiecību speciāliste dace.zarina-zviedre at sif.gov.lv 67078211

Projektu konkursu nodaļa

Linda Mežviete Nodaļas vadītāja linda.mezviete at sif.gov.lv 67078208
Liene Jēkabsone Nodaļas vadītāja vietniece liene.jekabsone at sif.gov.lv 67078218
Līga Āboliņa Projektu vadītāja liga.abolina at sif.gov.lv 67078227
Jelena Jekimova NVO fonda ieviešanas vienības projektu vadītāja jelena.jekimova at sif.gov.lv 67078194
Māra Švāna Projektu vadītāja mara.svana at sif.gov.lv 67078185
Inga Liepa NVO fonda ieviešanas vienības programmas vadītāja inga.liepa at sif.gov.lv 67078217

Struktūrfondu uzraudzības nodaļa

Evija Kleina Nodaļas vadītāja evija.kleina at sif.gov.lv 67078175
Gunta Landsmane Nodaļas vadītāja vietniece gunta.landsmane at sif.gov.lv 67078179
Vaira Dzene Atlases un uzraudzības projektu vadītāja vaira.dzene at sif.gov.lv 67078199
Līga Logina Projektu vadītāja liga.logina at sif.gov.lv 67078182

Atbalsta nodaļa

Līga Peipiņa Nodaļas vadītāja liga.peipina at sif.gov.lv 67078180
Santa Bergmane Personāla speciāliste santa.bergmane at sif.gov.lv 67078212
Antra Spriņģe Pēcuzraudzības projektu vadītāja antra.springe at sif.gov.lv 67078215

Projektu nodaļa

Alda Sebre Nodaļas vadītāja alda.sebre at sif.gov.lv 67078204
Ardis Dambis Pasākuma 9.1.4.4. "Dažādību veicināšana (diskriminācijas novēršana)" projekta programmu finanšu koordinators ardis.dambis at sif.gov.lv 67078222
Ilze Dūmiņa Pasākuma 9.1.4.4. "Dažādību veicināšana (diskriminācijas novēršana)" projekta ieviešanas vienības vadītāja ilze.dumina at sif.gov.lv 67078187
Karīna Dzene Sociālo darbinieku un sociālo mentoru pakalpojumu programmas koordinatore karina.dzene at sif.gov.lv 67078226
Normunds Pīlips Pasākuma 9.1.4.4. diskriminācijas novēršanas programmas koordinators normunds.pilips at sif.gov.lv 67078205
Kristīne Kļukoviča Projekta ieviešanas vienības motivācijas programmas koordinatore kristine.klukovica at sif.gov.lv 67078193
Linda Lāma
Programmu koordinatore linda.lama at sif.gov.lv 67078219

Finanšu un budžeta vadības nodaļa

Inta Sausā Nodaļas vadītāja inta.sausa at sif.gov.lv 67243129
Inese Skolmeistere Nodaļas vadītāja vietniece inese.skolmeistere at sif.gov.lv 67281751
Natālija Gintere Grāmatvede natalija.gintere at sif.gov.lv 67078176
Ilga Muraška Finanšu speciāliste ilga.muraska at sif.gov.lv 67078192
Ineta Kaktiņa Finanšu speciāliste ineta.kaktina at sif.gov.lv 67078213

Iekšējā audita vienība

Ārija Gaile Iekšējā audita vienības vadītāja arija.gaile at sif.gov.lv 67078229
Personu datu aizsardzības speciālists datuaizsardziba at sif.gov.lv 67281752
ormal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Iveta Bērziņa- Bebriša

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}