Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Vasaras nometnes no Vaiņodes līdz Daugavpilij

Vasaras nometnes no Vaiņodes līdz Daugavpilij

sif-jauns-kras

No Vaiņodes līdz Daugavpilij

Vasaras brīvlaiks pavadīts lietderīgi un aizraujoši, izzinot Latvijas vēsturi, mācoties latviešu valodu un dodoties piedzīvojumos ar jauniegūtiem draugiem. Šādu vasaru nodrošinās 11 nevalstiskās organizācijas, kuras 15.marta sēdē apstiprināja Sabiedrības integrācijas fonda padome.

Dažiem latviešu un diasporas bērniem nometnes ir kļuvušas par vasaras neatņemamu daļu. Šogad nometnes notiks visos Latvijas reģionos no Vaiņodes līdz Daugavpilij. Un kā nu ne, ja tajās nedēļas garumā ir iespēja satikt jaunus draugus– piedalīties aizraujošās un pārdomātās radošajās darbnīcās, kā arī piedalīties citās nometņu rīkotāju sarūpētās aktivitātēs. Vasaras nometnes ar nepacietību gaida arī bērnu vecāki, jo tās sniedz ārvalstīs dzīvojošajiem bērniem iepazīt valsti, kuru mamma vai tētis sauc par mājām. Nometņu īstenotās aktivitātes ir vērstas uz diasporas bērnu saiknes stiprināšanu ar Latviju.

Programma "Ārpusskolas pasākumu programma. Vasaras nometnes Latvijas un diasporas bērniem" sniedz iespēju bērniem līdz 18 gadiem piedalīties nometnē, kuras mērķis ir saglabāt diasporas saikni ar Latviju un stiprināt tās nacionālo identitāti.

pdfApstiprināto projektu iesniegumu saraksts