Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Programmā „Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas pr[..]

Programmā „Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma (atbalsta programma diasporas NVO darbības atbalstam)" apstiprināti 12 projektu iesniegumi

sif-jauns-kras

Jau vairākus gadus ārvalstīs tiek īstenotas aktivitātes ar mērķi saglabāt Latvijas emigrējušo iedzīvotāju saikni ar Latviju. Sabiedrības integrācijas fonda padome 15.marta sēdē apstiprināja 12 projektu iesniegumus programmā „Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma (atbalsta programma diasporas NVO darbības atbalstam)".

Programmas ietvaros tiek īstenoti pasākumi diasporas organizāciju darbības spēju stiprināšanai, kā arī īpaša uzmanība vērsta uz pasākumiem diasporas jauniešu organizāciju izveidei. Organizācijas, kas pārstāv Latvijas diasporu ārvalstīs, programma ietvaros īsteno aktivitātes ar kuru palīdzību tiek stiprināta piederības sajūta Latvijai un veicināta diasporas pilsoniskā līdzdalība sabiedriski politiskajā dzīvē.

2017. gadā plānots īstenot dažādas nometnes: ģimenēm, jauniešiem par pilsonisku sabiedrību un latviešu valodas saglabāšanai, kā arī virkne kultūras pasākumu, kuru ietvaros tiks svinēti Latvijas valsts svētki.

pdfApstiprināto projektu iesniegumu saraksts