Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Programmā “Mazākumtautību un latviešu jauniešu sad[..]

Programmā “Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības programma” saņemti 6 projektu iesniegumi

vienkarss vienkrasu rgb h LV-5

Vakar, 18.aprīlī, projektu iesniegumu iesniegšanas termiņā programmā "Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības programma" tika saņemti 6 projektu iesniegumi.

Latvijā darbojas vairāk nekā 20 tūkstoši nevalstisko organizāciju. To darbības mērķi un īstenotās aktivitātes ir dažādas. 2017. gada martā Sabiedrības integrācijas fonds izsludināja atklātu projektu konkursu, kurā piedalīties varēja tās organizācijas, kuru statūtos noteiktais primārais darbības mērķis ir konkrētas mazākumtautības interešu pārstāvība, kas darbojas ar bērniem un jauniešiem, t.sk. mazākumtautību skolās. Projekta ietvaros mazākumtautību biedrības un nodibinājumi sadarbībā ar citām NVO īstenos projekta aktivitātes, kurās vienlaikus piedalīsies vienāds skaits mazākumtautību un latviešu jauniešu (50% / 50%) no pēc iespējas vairāk skolām. Konkursa mērķis ir veicināt mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbību, kopīgi īstenojot dažādus projektus, piemēram, vērstus uz vienotu vēstures, kultūras un politisko norišu izpratni.

Finansējums programmai tiek piešķirts no Sabiedrības integrācijas fondam piešķirtajiem valsts budžeta dotācijas līdzekļiem, un šim gadam tie ir 30 000 EUR.

Projektu īstenošanas periods ir no š.g. 15. maija līdz 31. oktobrim.