Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Izstrādātas vadlīnijas darba devējiem “Darbinieku [..]

Izstrādātas vadlīnijas darba devējiem “Darbinieku ar invaliditāti nodarbinātība”

Rītdien, š.g. 29.novembrī Latvijas Nacionālajā bibliotēkā norisināsies konference "Darba tirgus pieejamība personām ar invaliditāti", kuru rīko Latvijas Republikas tiesībsargs sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku un Invalīdu un viņu draugu apvienību "Apeirons".

Konferences ietvaros savos pieredzes stāstos par nodarbinātību dalīsies cilvēki ar invaliditāti, nodarbinātības politikā iesaistīto iestāžu pārstāvji informēs par līdzšinējo un turpmāko valsts politiku un plāniem šajā jomā, kā arī tiks prezentētas vadlīnijas darba devējiem par darba vides pielāgošanu cilvēku ar invaliditāti nodarbinātībai.

Sabiedrības integrācijas fonds ir aktīvi līdzdarbojies vadlīniju "Darbinieku ar invaliditāti nodarbinātība" izstrādē. Vadlīnijas paredzētas darba devējiem, lai izskaidrotu, kā iespējams izmantot Latvijā vēl plaši neizmantotās personu ar invaliditāti prasmes un zināšanas.

Konference notiks š.g. 29.novembrī plkst. 9.00 – 17.00 (dalībnieku reģistrācija no plkst. 8.30) Latvijas Nacionālās bibliotēkas Konferenču centrā, Mūkusalas ielā 3, Rīgā. Telpās ir nodrošināta vides pieejamība, tai skaitā akustiskā cilpa konferenču zāles C daļā. Pasākumā tiks nodrošināts surdotulkojums. Dalība konferencē ir bez maksas.

Konferences norisi būs iespējams arī vērot tiešraidē Tiesībsarga biroja mājas lapā: http://www.tiesibsargs.lv/calendar/23.
Sīkāka informācija par konferences norisi un darba kārtību atrodama šeit: https://www.registration.lv/nodarbinatiba.