Sākums > Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veid[..] > Satori.lv podkāsts “Aktīvista pavārgrāmata"[..]

sif-jauns-kras


Satori.lv podkāsts “Aktīvista pavārgrāmata"

Izvērstais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā 2018

Meklēt projektus

Konstruktīvās žurnālistikas projekta "Aktīvista dienasgrāmata" mērķis ir izgaismot sistēmiskas problēmas sabiedrībā, vienlaikus parādot risinājumus, ko sniedz nevalstiskās organizācijas un neformālas pilsoniskā aktīvisma grupas, šādā veidā spēcinot pilsonisko līdzdalību un skaidrojot tās nozīmi demokrātiskā valstī.

Projekta ietvaros žurnāliste Rita Ruduša pētīs dažādas nevalstiskā sektora nozares – to darbības veidus, uzbūvi, paņēmienus, ar kādiem tiek sasniegti izvirzītie mērķi. Podkāsta formātā Ruduša dalīsies ar saviem vērojumiem un katrā sērijā intervēs attiecīgās nozares NVO vai neformālās aktīvistu grupas pārstāvi (1-2 viesi), klausītājiem atklājot veidus, kā pilsoniski aktīva rīcība spēj mainīt sabiedrību un risināt sarežģītas problēmas.

Projekta mērķa auditorija ir personas, kas seko līdzi politiskiem un sociāliem procesiem, nevalstisko organizāciju dalībnieki, kā arī politikas veidotāji, kuriem ir īpaši būtiski apzināties NVO nozīmi veiksmīgākai savstarpējai sadarbībai.

Ik nedēļu tiks publicēts viens podkāsta raidījums ar nosaukumu "Jauni un aktīvi" un tas tiks izplatīts gan interneta žurnāla www.satori.lv vietnē, podkāstu izplatīšanas platformās un citos komunikāciju kanālos.

Piešķirtais finansējums: 27661,37 EUR / 19 440.52 LVL;
Projekta numurs: 2018.LV/MA/013/24
Projekta īstenotājs: Biedrība “Ascendum”
Īstenošanas ilgums: 10.09.2018.- 31.01.2019.