Sākums

IZSLUDINĀTA PIETEIKŠANĀS uz padziļinātu apmācību kursu „STARPKULTŪRU KOMUNIKĀCIJA II”

diskrim

Jau vairāk nekā trīs gadus Sabiedrības integrācijas fonds (turpmāk tekstā - SIF) ir veiksmīgi īstenojis apmācību kursu „Starpkultūru komunikācija" valsts pārvaldes, pašvaldību un nevalstisko organizāciju speciālistiem, sniedzot iespēju attīstīt savas starpkultūru komunikācijas prasmes. Ņemot vērā apmācību dalībnieku izteikto vēlmi turpināt papildināt savas zināšanas starpkultūru komunikācijas jautājumos, ir izstrādāta jauna apmācību programma „Starpkultūru komunikācija II", kurā tēmas aktualitāti saistīsim ar sabiedrībā notiekošajām diskusijām par atšķirīgo.

Aicinām Tevi pieteikties, ja

ESI:

  • valsts, pašvaldību iestāžu vai nevalstisko organizāciju speciālists
  • ar priekšzināšanām starpkultūru komunikācijas/dažādības jautājumos,un
  • savā profesionālajā darbā saskaries ar dažādības aspektu (piemēram, sniedzot publiskos pakalpojumu, saskarsmē ar kolēģi vai partneri starptautiskas sadarbības projektu ietvaros).

VĒLIES izzināt:

  • stereotipu, mītu un aizspriedumu cēloņus un savu rīcību saskarsmē ar atšķirīgo savā ikdienas darbā (klients, kolēģis vai sadarbības partneris);
  • savu identitāšu daudzveidību un kuru no tām izmanto saskarsmē ar dažādību publiskajā, darba vai privātajā vidē, un kā tas var ietekmēt profesionālo darbību, individuālo attieksmi vai institūciju/organizāciju kopumā;
  • refleksijas nozīmi un tās ietekmi uz to, kā mēs skatāmies uz svešo vai citādo;
  • demokrātijas principus kā ikdienas attiecību formu ar kolēģiem, darba organizēšanā vai sadarbībā ar klientu, kas var veicināt viedokļu daudzveidību un dažādību iekļaujošu sadarbības vides veidošanu;
  • dažādas personības attīstošas metodes un pieejas starpkultūru komunikācijas kompetenču pilnveidošanai, piemēram, kritiskās domāšanas, emocionālās inteliģences attīstīšana.

ESI gatavs piedalīties trīs dienu apmācībās ārpus Rīgas (vieta tiks precizēta) vienā no grupām /ierašanās pirmās apmācību dienas pēcpusdienā/:

                     1.grupa 04.03.2014.- 06.03.2014. /vieta 20 dalībniekiem/
                     2.grupa 12.03.2014. -14.03.2014. /vieta 20 dalībniekiem/
                     3.grupa 26.05.2014. -28.05.2014. /vieta 20 dalībniekiem/

Pieteikšanās apmācībām ir noslēgusies.
Rezultāti tiks paziņoti 14.02.2014.

ziemas-rits-
/nospiediet uz attēla/

!!! Uzmanību !!! Apmācības aicinām pieteikties VISUS speciālistus, kas sastopas ar dažādības aspektu savā ikdienas darba vidē saskarsmē ar kolēģiem vai sadarbības partneriem. Tās vairs NAV vērstas tikai uz speciālistiem, kas sniedz pakalpojumus trešo valstu valsts piederīgajiem. Izstrādātās programmas pamatuzdevums ir veicināt un rosināt darbu ar sevi un savu starpkultūru kompetenču attīstību.

Mēs piedāvājam:

  • segt apmācību izmaksas un nodrošināt kopēju transportu* no Rīgas uz apmācību vietu un atpakaļ;
  • interaktīvas apmācības ar praktiskiem uzdevumiem profesionāļu vadībā: Inese Lazda Mazula, Liesma Ose un Kārlis Viša.

N.B.* Tiks nodrošināta nakšņošana divvietīgā istabiņām, kā arī ēdināšana. Dalībniekiem pašiem var rasties izmaksas, kas saistītas ar nokļūšanu uz Rīgu, ja dzīvesvieta ir ārpus galvaspilsētas.

Dalībnieku atlase: Apmācību dalībnieki tiks atlasīti konkursa kārtībā, izvērtējot anketās norādīto informāciju- motivāciju, priekšzināšanas un pieredzi starpkultūru komunikācijas/dažādības jautājumos, spēju pielietot iegūtās zināšanas profesionālajā darbā.

Kontaktpersona: Inese Vīgante, apmācību koordinatore, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tālr.+371 67078178

 

es sif2

 

Apmācības tiek īstenotas projekta „Dažādi cilvēki, atšķirīga pieredze, viena Latvija" Nr.JUST/2012/PROG/AG/AD/3730 ietvaros, kas saņēmis Eiropas Savienības PROGRESS programmas finansiālu atbalstu. Apmācību vizuālajā noformējumā izmantota Rasas Jansones glezna „Ziemas rīts".