Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Aicinām piedalīties Sabiedrības integrācijas fonda[..]

Aicinām piedalīties Sabiedrības integrācijas fonda publikāciju un sižetu konkursā “Dažādība vieno"!

starpk 2

 

Aicinām piedalīties Sabiedrības integrācijas fonda publikāciju un sižetu konkursā "Dažādība vieno"!

Aicinām Latvijas mediju un pašvaldību informatīvo izdevumu pārstāvjus piedalīties Sabiedrības integrācijas fonda publikāciju un sižetu konkursā "Dažādība vieno"! Kā uzsver konkursa žūrijas priekšsēdētājs Dr. Deniss Hanovs: „Diskriminācija nav abstrakcija! Tā var skart katru no mums jebkurā brīdī un jebkurā jomā! Žurnālistam ir vara par vārdu un attēlu - izmantojiet šo spēku, lai padarītu Latvijas sabiedrību labāku! Ar savu ieguldījumu, piedaloties konkursā "Dažādība vieno!", Jūs bagātināsiet mediju telpu ar savu izvēli - atbalstīt kultūru dialogu un veicināt vienādas iespējas visiem!" Ar nepacietību gaidīsim Jūsu radošo projektu pieteikumus laikā no 2014. gada 10. februāra līdz 19. maijam ieskaitot!

Konkursa ietvaros tiks vērtētas publikācijas un sižeti, kas analizē vai atspoguļo diskrimināciju Latvijā, pieminot konkrētus diskriminācijas veidus, piemēram, rase un ādas krāsa, etniskā un reliģiskā piederība, dzimums, vecums, seksuālā orientācija, veselības stāvoklis un invaliditāte u.c. Vairāk informācija konkursa "Dažādība vieno!" nolikumā.

Piesakoties konkursam, jāiesniedz aizpildīta Pieteikuma anketa.

Konkurss tiek organizēts projekta „Dažādi cilvēki, atšķirīga pieredze, viena Latvija" informatīvās kampaņas ietvaros. Projektu īsteno Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar Latvijas Cilvēktiesību centru un Latvijas Tiesnešu mācību centru, un tas tiek finansēts ar Eiropas Savienības PROGRESS programmas "Diskriminācijas apkarošana un dažādība" atbalstu.

Konkursa organizētājs ir Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar sabiedrisko attiecību aģentūru Prospero.

Papildus informāciju par Konkursu var iegūt, zvanot uz sabiedrisko attiecību aģentūru Prospero pa tālruni 67039769, un rakstot uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu