Sākums

IELŪDZAM: Projekta "Dažādi cilvēki, atšķirīga pieredze, viena Latvija" noslēguma pasākums kultūras vasarnīcā "Esplanāde 2014"

diskrim

IELŪDZAM: Projekta "Dažādi cilvēki, atšķirīga pieredze, viena Latvija" noslēguma pasākums kultūras vasarnīcā "Esplanāde 2014"

 

Otrdien, 1.jūlijā, no plkst. 15:00 līdz 20:00 kultūras vasarnīcā "Esplanāde 2014" notiks Sabiedrības integrācijas fonda projekta "Dažādi cilvēki, atšķirīga pieredze, viena Latvija" noslēguma pasākums. Tā laikā būs iespējams uzzināt par projekta galvenajiem rezultātiem, piedalīties interaktīvajās diskusijās ar nozares ekspertiem, kā arī ņemt dalību atraktīvās, radošās un izglītojošās aktivitātēs kopā ar kampaņas "Šodien Tu. Rīt Tevi. Stop diskriminācijai." vēstniekiem, baudīt labu mūziku, radošu atmosfēru un dalīties pieredzē.

Dienas centrālais notikums būs atzinības "Vienoti dažādībā" pasniegšana tiem valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem, kuri ar savu darbu snieguši nozīmīgu ieguldījumu diskriminācijas mazināšanā un vienlīdzības principu ieviešanā. Balvas tiks pasniegtas arī mediju konkursa "Dažādība vieno" un skolēnu plakātu konkursa "Kultūru dažādība" uzvarētājiem.

Pasākuma norise:

  • No plkst.14.30 – ierašanās, plkst.15.00 – pasākuma atklāšana
  • Plkst.15.30 – apbalvošanas ceremonija
  • No plkst.16.10 – muzikāls pārsteigums un pasākuma neformālā daļa
  • No plkst.16.40 līdz 18.00 – sarunas ar ekspertiem (dažādības vadība, diskriminācijas uzraudzība, mediju ietekme)

Ikviens tiek aicināts no plkst.17.00 līdz 20.00 pie "Esplanāde 2014" piedalīties interaktīvās aktivitātēs par sabiedrības dažādības tēmu un no plkst.22.45 turpat ļauties Dažādības kino naktij – labs kino un pārsteigumi.

Tiekamies šī gada Rīgas kultūras sirdī!

Lūdzam paziņot par savu dalību pasākumā: šeit

Kontaktinformācija:
Madara Mežviete
PROGRESS projekta sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 67 07 82 06
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 

 es sif2

Projekts tiek finansēts ar Eiropas Savienības PROGRESS programmas atbalstu. Informācija publicēta projekta „Dažādi cilvēki, atšķirīga pieredze, viena Latvija" Nr.JUST/2012/PROG/AG/AD/3730 ietvaros. Par publikācijas saturu atbild Sabiedrības integrācijas fonds, un tajā nav atspoguļots Eiropas Komisijas viedoklis.