Drukāt |

Sākums

Sabiedrības integrācijas fonds izsludina trešo atklāto projektu iesniegumu konkursu Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta 2009.-2014.gada perioda programmas „NVO fonds” apakšprogrammas „Nevalstisko organizāciju projektu programma” ietvaros

Programmas mērķis

Programmas „NVO fonds" mērķis ir veicināt pilsoniskās sabiedrības attīstību Latvijā un stiprināt atbalstu sociālajam taisnīgumam, demokrātijai un ilgtspējīgai attīstībai. Programmas līdzfinansējumu veido Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta un Latvijas valsts budžeta līdzfinansējums. Līdzfinansējuma saņēmējs nodrošina savu finansējumu vismaz 10% apmērā no projekta kopējām attiecināmajām izmaksām.

Pieejamais programmas līdzfinansējums

Apakšprogrammā „Nevalstisko organizāciju projektu programma" pieejamais programmas līdzfinansējums mikroprojektu iesniegumu trešajā konkursā ir EUR 205 057 (EUR 168 579 1.atbalsta jomā „Sociālā sektora aktivitātes" un EUR 36 478 2.atbalsta jomā „Vienotas sabiedrības veidošana").

Projektu iesniegumu iesniegšana

Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš: 2015.gada 5.janvāris līdz plkst. 18:00.

Projektu iesniegumus var iesniegt:

Informatīvie semināri

Laika posmā no 2014.gada 10.novembra līdz 12.decembrim tiks rīkoti informatīvie semināri par projektu iesniegumu sagatavošanu gan Rīgā. Sīkāka informācija ŠEIT. Seminārs Cēsīs 12.novembrī ir atcelts.
Uz semināriem nepieciešams iepriekš pieteikties pa tālruni 67281752 vai e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Kur iesniegt jautājumus

Jautājumus par projektu iesniegumu sagatavošanu var sūtīt uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ne vēlāk kā trīs darba dienas pirms projektu iesniegumu iesniegšanas termiņa beigām.

Kur pieejama projekta iesnieguma sagatavošanai nepieciešamā dokumentācija

Ministru kabineta noteikumi, kas nosaka apakšprogrammas projektu iesniegumu atklāta konkursa nolikumu, projekta iesnieguma un budžeta veidlapa, metodiskie norādījumi veidlapu aizpildīšanai un cita projektu iesniegumu sagatavošanai nepieciešamā informācija pieejama Sabiedrības integrācijas fonda interneta mājas lapā www.sif.lv sadaļā „Projektu konkursi” vai fonda birojā Rīgā, Brīvības ielā 40-39.

SIF EEA Curve

Programmu finansē EEZ finanšu instruments un Latvijas valsts.

Vairāk par EEZ finanšu instrumenta programmu "NVO fonds" lasiet šeit
EEZ Finanšu instrumenta mājas lapa Latvijā: http://www.eeagrants.lv
EEZ Finanšu instrumenta oficiālā mājas lapa: www.eeagrants.org

 


Drukāšanas datums: 07.12.19