Начало > Фонд интеграции общества > Контакты > Контакты сотрудников

Darbinieku kontakti

перевод этой страницы не доступен.
Посетить SIF информационную страницу:
Или используйте автоматизированного перевода:

Tālrunis: 22811001

Drošības apsvērumu dēļ, lai ierobežotu mēstuļu (SPAM) izplatību, zemāk norādītās e-pastu adresēs nav iekļauts e-pastu
simbols @ bet tā vietā norādīts "at".
Tādēļ, rakstot e-pastus Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta darbiniekiem,
lūdzam ņemt vērā, ka e-pasti veidoti šādi: .

 

 
Zaiga Pūce Sekretariāta direktore zaiga.puce at sif.gov.lv 22811001
Reinis Lasmanis Sekretariāta direktora vietnieks – Rīcībpolitikas ieviešanas departamenta direktors reinis.lasmanis at sif.gov.lv 26114443
Zane Jēkabsone Sabiedrisko attiecību speciāliste zane.jekabsone at sif.gov.lv 22811020
 RĪCĪBPOLITIKAS IEVIEŠANAS DEPARTAMENTS

Projektu konkursu un uzraudzības nodaļa

Nodaļas vadītājs 22811002
Liene Jēkabsone Nodaļas vadītāja vietniece liene.jekabsone at sif.gov.lv 22811003
Inga Liepa Programmas vadītāja inga.liepa at sif.gov.lv 22811004
Jelena Jekimova Programmas vadītāja jelena.jekimova at sif.gov.lv 22811007
Māra Švāna Programmas vadītāja mara.svana at sif.gov.lv 22811005
Liene Vārslavāne Programmas vadītāja liene.varslavane at sif.gov.lv
Ieva Plūme Programmas vadītāja ieva.plume at sif.gov.lv 22811019
Līga Āboliņa Projektu vadītāja liga.abolina at sif.gov.lv 22811006

Attīstības instrumentu nodaļa

Alda Sebre Nodaļas vadītāja alda.sebre at sif.gov.lv 22811012
Sanita Lāce Nodaļas vadītājas vietniece sanita.lace at sif.gov.lv 29923080
Pasākuma 9.1.4.4. "Dažādību veicināšana (diskriminācijas novēršana)" projekta ieviešanas vienība
Ilze Dūmiņa Projekta ieviešanas vienības vadītāja ilze.dumina at sif.gov.lv 22811016
Karīna Dzene Sociālo darbinieku un sociālo mentoru pakalpojumu programmas koordinatore karina.dzene at sif.gov.lv 29249232
Kristīne Kļukoviča Motivācijas programmas koordinatore kristine.klukovica at sif.gov.lv 22811017
Antra Spriņģe Diskriminācijas novēršanas programmas koordinatore antra.springe at sif.gov.lv 26590666
Struktūrfondu uzraudzības vienība
Gunta Landsmane Struktūrfondu uzraudzības vienības vadītāja gunta.landsmane at sif.gov.lv 29116462
Anda Jansone Atlases un uzraudzības projektu vadītāja anda.jansone at sif.gov.lv 22811014
Līga Logina Atlases un uzraudzības projektu vadītāja liga.logina at sif.gov.lv 26043194

Ģimeņu atbalsta programmu nodaļa

Ilze Vārpiņa Nodaļas vadītāja ilze.varpina at sif.gov.lv 26594409
Linda Lāma
Programmas "Latvijas Goda ģimenes apliecība "3+ ģimenes karte"" koordinatore linda.lama at sif.gov.lv 22811013
Normunds Pīlips Programmas "Ģimenei draudzīga darbavieta" koordinators normunds.pilips at sif.gov.lv 22811018
Indra Vilka-Meļņičenko

Programmas "Ģimenei draudzīga pašvaldība" koordinatore

indra.vilka-melnicenko at sif.gov.lv 22493778
Projektu vadītājs/vakanta vieta

ADMINISTRATĪVAIS UN FINANŠU DEPARTAMENTS

Antra Ripa Departamenta direktore antra.ripa at sif.gov.lv 29288508
Māris Spilve Departamenta direktores vietnieks maris.spilve at sif.gov.lv 22811008
Ilona Abzulēna Eksperte finanšu un grāmatvedības jautājumos ilona.abzulena at sif.gov.lv 22811015
Anta Indriksone Grāmatvede-finanšu speciāliste anta.indriksone at sif.gov.lv
Sandra Veide Eksperte juridiskā atbalsta un iepirkumu jautājumos sandra.veide at sif.gov.lv 22811010
Anna Kalēja
Personāla speciāliste – lietvede anna.kaleja at sif.gov.lv 22811001
Personu datu aizsardzības speciālists pasts at sif.gov.lv 22811001
ormal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Iveta Bērziņa- Bebriša

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}