sif-jauns-kras


Rakstu cikls "Novadi GAIDA"

Izvērstais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā 2018

Meklēt projektus

Projekts paredz no augusta līdz janvārim sagatavot, izdot un izplatīt 33 642 eksemplāru lielā tirāžā 9 reģionālajos laikrakstos Kurzemē, Vidzemē un Zemgalē – "Kurzemes Vārdā" Liepājā, "Saldus Zemē" Saldū, "Kurzemniekā" Kuldīgā, "Talsu Vēstīs" Talsos, "Zemgalē" Dobelē, "Auseklī" Limbažos, "Druvā" Cēsīs, "Liesmā" Valmierā un "Starā" Madonā – 9 speciāli sagatavotus rakstus (1 lpp apjomā katru) latviešu valodā ciklā "Novadi GAIDA" par diasporai svarīgām tēmām, lai veicinātu tautiešu reemigrāciju.

Papildus nodrošināsim arī šīs pašas informācijas pieeju auditorijām reģionālajos portālos www.liepajniekiem.lv, www.sz.lv, www.edruva.lv, www.eliesma.lv, www.auseklis.lv, www.estars.lv, www.kurzemnieks.lv, www.talsuvestis.lv, www.zemgalesia.lv, tādējādi uzrunājot gan tradicionālās preses piekritējus, gan interneta lietotājus.

Kā arī reģionālā televīzija "TV Kurzeme" sagatavos 12 minūšu garu televīzijas raidījumu, kas īpaši veltīts diasporai un reemigrācijas veicināšanai.

Piešķirtais finansējums: 8390,43 EUR / 5 896.83 LVL;
Projekta numurs: 2018.LV/MA/019/04
Projekta īstenotājs: Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "KURZEMES VĀRDS"
Īstenošanas ilgums: 01.08.2018.- 31.01.2019.

Sagatavotas un visos projektā iesaistītajos reģionālajos laikrakstos iespiestas 9 publikācijas par reemigrācijas aktualitātēm. Sagatavotie materiāli pārpublicēti reģionālajā portālā liepajniekiem.lv un redakciju interneta vietnēs.

Uzfilmēts un samontēts, kā arī reģionālajā televīzijā "TV Kurzeme" demonstrēts 12 minūtes garš raidījums par reemigrācijas problēmām.
https://www.liepajniekiem.lv/atslegvards/novadi-gaida?ap=1
https://www.liepajniekiem.lv/tv-kurzeme/raidijumi/raidijums-novadi-gaida-228145