Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Pirmā radošā darbnīca - Mūzika - Ritmiskas sarunas[..]

Pirmā radošā darbnīca - Mūzika - Ritmiskas sarunas skaņu jūrā

 

sif-lv-esf

Pirmā radošā darbnīca - Mūzika - Ritmiskas sarunas skaņu jūrā.

Sabiedrības integrācijas fonds (SIF) un Kim? Laikmetīgās mākslas centrs organizē radošo darbnīcu ciklu, kuru laikā kāds no mazākumtautību tradicionālās mākslas pārstāvjiem strādās ciešā sadarbībā ar latviešu laikmetīgo mākslinieku. Šīs darbnīcas būs kā tilts starp tradicionālo un laikmetīgo, starp latviešu un citu tautu kultūru.

Pirmās radošās darbnīcas tēmā – mūzika. Pasākuma laikā muzicēs eksperimentālās mākslas un skaņas mākslinieks Kaspars Groševs, kurš pārstāvēs laikmetīgo elektronisko mūziku. Un Balraj Singh, kas spelē tablu - indiešu tradicionālo mūzikas instrumentu. Abi mūziķi iepazīstinās apmeklētājus katrs ar savu spēles stilu un tad veidos kopīgu saspēli savā starpā, savedot laikmetīgo ar tradicionālo. Darbnīcas noslēgumā tās apmeklētājiem būs iespēja iesaistīties vienotā ritmā ar mūziķiem.

Mūzikas improvizācija ir kā saruna - nepārtraukti ir jāieklausās otrā, lai kopīgi būvētu trauslu skaņu ainavu, kurā katrs dalībnieks ir daļa no vienota organisma. Sakausējot Kaspara Groševa, kurš mūzikā darbojas zem segvārda Figūras, eksperimentālo un minimālisma tradīcijās būvēto skanisko biezokni ar klasisko Indijas perkusiju tradīciju pārstāvi Balraj Singh, dzīvais sastapsies ar elektronisko, individuālais – ar kolektīvo.

Norises laiks: 2019.gada 29.maijs pl. 18.00

Norises vieta: Kaņepes kultūras centrs, Skolas iela 15, Rīga

Esiet laipni aicināti mesties skaņu piedzīvojumā!

Radošās darbnīcas tiek īstenotas Sabiedrības integrācijas fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) informatīvā kampaņa "Atvērtība ir vērtība" ietvaros. Finansējums piešķirts 85% apmērā no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts.

Kontaktinformācija:
Normunds Pīlips
Projektu nodaļa
Diskriminācijas novēršanas programmas koordinators
Tālr. +371 67 078 205
e-pasts: