#Jaunumi Patvēruma meklētāji
Ziemassvētku dāvanas bērniem – patvēruma meklētājiem

Trešdienas pēcpusdienā ar sirsnīgu dāvanu pasniegšanas pasākumu patvēruma meklētāju centrā “Mucenieki” noslēgusies labdarības akcija, kuras laikā sarūpētas vairāk nekā 150 Ziemassvētku dāvanas bērniem – patvēruma meklētājiem.

Jau astoto gadu pēc kārtas Sabiedrības integrācijas fonds rīkoja Ziemassvētku akciju ar mērķi iepriecināt bērnus, kas aug patvēruma meklētāju ģimenēs Latvijā, sagādājot un dāvinot viņiem Ziemassvētku dāvanas. Pateicoties sabiedrības atsaucībai, uzņēmumiem, nevaldības organizācijām, kā arī valsts un pašvaldību iestādēm šogad saziedotas 151 Ziemassvētku dāvana - 74 meitenēm un 77 zēniem. Šīs ģimenes ceļu uz Latviju mērojušas no Afganistānas, Baltkrievijas, Irākas, Irānas, Krievijas, Sīrijas, Turcijas, Nigērijas, Eritrejas, Etiopijas, Ķīnas, Tadžikistānas, Burundijas, Gvinejas un Kongo.

Šī gada 20. decembrī plkst. 12.00 patvēruma meklētāju centrā “Mucenieki” Sabiedrības integrācijas fonds rīkoja svinīgu dāvanu pasniegšanas pasākumu, kura laikā sociālie darbinieki un sociālie mentori sarūpētās dāvanas nodeva patvēruma meklētāju centra un Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centra “Mucenieki” iemītniekiem, mazākajam no kuriem ir nepilni 2 mēneši. Pasākuma dalībnieku iepriecināšanai, pasākuma laikā tika spēlētas rotaļas un bērni savas radošās prasmes varēja izpaust zīmējot un krāsojot, kā arī bija iespēja noskatīties animācijas filmu “Grinčs”.

Pasakāmies visiem dāsnajiem ziedotājiem, kuri saziedoja un skaisti iesaiņoja Ziemassvētku dāvanas bērniem, kas aug patvēruma meklētāju ģimenēs Latvijā.

Dāvanu sagādāšanā īpašu pateicību izsakām Nekustamo īpašumu aģentūrai, Tiesībsargam, Elektroniskajiem sakariem, IT ZABBIX, Rīgas Centra daiļamatniecības pamatskolai, Civitta Latvija, Labklājības ministrijai, Kultūras ministrijai, Iekšlietu ministrijai, Centrālajai finanšu un līgumu aģentūrai un Printful.