Jaunumi
Skatu punkti
logo

Jau trešo gadu Sabiedrības integrācijas fonds visā Latvijas teritorijā rīko dažādības vadības mācības "Skatu Punkti", kā ietvaros apmācīti vairāk nekā 500 uzņēmumu darbinieki un darba devēji. Mācību laikā tiek pilnveidotas darbinieku un darba devēju iemaņas dažādības vadības prasmju izmantošanā ar mērķi palielināt diskriminācijas riskiem pakļauto personu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, tādejādi nodrošinot efektīvu vietējā darba tirgus resursu iegūšanu organizācijas attīstības vajadzībām.

Tiek piedāvātas divas mācību programmas – trīs dienu ilgas mācības "Skatu Punkti: Cieņa" organizāciju darbiniekiem un vienu dienu ilgas mācības "Skatu Punkti: Ieguvumi" augstākā līmeņa vadītājiem. Mācībām aicināti pieteikties jebkuras juridiskās formas organizācijas (uzņēmumi, valsts/pašvaldības iestāde, biedrība/nodibinājums u.c.) pārstāvji.
Pasākuma laikā tiek sniegta individuāla izaugsmes pieredze un teorētiskas zināšanas, kā arī pasniegtas jaunākajās organizāciju vadības tendences. Mācību laikā tiek sniegtas arī iemaņas universālā dizaina priekšrocībās un dzimumu līdztiesības jautājumos. Mācības vada pieredzējuši lektori un to ietvaros ir iespēja tikties ar darba devēja pārstāvi, kurš dalās pieredzē par dažādības vadības ieguvumiem reālā darba vidē, sniedzot praktiskos instrumentus darbinieku efektīvai un cieņpilnai sadarbībai ar darba devēju.
2020. gadā mācības "Skatu Punkti: Cieņa" ir noslēgušās, taču vēl ir iespēja pieteikties mācībām "Skatu Punkti: Ieguvumi":

  • 25.09. Rēzeknē
  • 23.10. Jelgavā
  • 06.11. Valmierā

Reģistrējies mācībām www.skatupunkti.lv. Par dalību mācībās tiek izsniegts Sabiedrības integrācijas fonda un nodibinājuma "Ventspils Augsto tehnoloģiju parks" apstiprināts apliecinājums. Vietu skaits ir ierobežots un no viena uzņēmuma aicinām piedalīties ne vairāk kā divus darbiniekus. Ja Jums rodas jautājumi, aicinām sazināties ar "Skatu Punkti" komandu:
              Līna Indriksone – 29555338, info@skatupunkti.lv (tehniskie jautājumi);
              Rasma Pīpiķe – 26044862, rasma.pipike@gmail.com (saturiskie jautājumi).

attels