Jaunumi #Konference #Vieta ģimenei
Ģimeņu konference

19. aprīlī notiks Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) rīkotā konference “Veidosim ģimenei draudzīgu sabiedrību kopā!” un svinīgā ceremonija – pateicības balvu “Goda darba devējs”, “Goda ģimenes apliecība” un “Ģimenēm draudzīgākā pašvaldība 2022” pasniegšana.

Konferences laikā būs lektoru uzrunas par ģimenei draudzīgas sabiedrības un darba kultūras veidošanu, darba un ģimenes dzīves savienošanas izaicinājumiem un pašvaldības lomu ģimeniskas vides nodrošināšanā, kā arī par Somijas pieredzi ģimeņu atbalsta jomā. Visiem būs iespējams vērot paneļdiskusiju, savukārt konferencē klātesošajiem – piedalīties  arī darbnīcās, kopīgi diskutējot par darba un privātās dzīves līdzsvara izaicinājumiem, vietējās kopienas spēku un lomu piederības un identitātes veidošanā, ģimenei draudzīgas vides radīšanu un citām tēmām.

Konferencē uzstāsies: SIF sekretariāta direktore Zaiga Pūce, sociālantropologs un Rīgas Stradiņa universitātes asoc. prof. Klāvs Sedlenieks, AS “Latvijas valsts meži” Komunikācijas daļas vadītājs Tomass Kotovičs, Somijas Rietumu Uusimaa apgabala Labklājības pakalpojumu centra eksperts bērnu, jauniešu un ģimeņu atbalstam Jaakkola Joni u.c.

Moderatori: Eva Johansone un Kristaps Tālbergs.

Lai konferenci apmeklētu klātienē, nepieciešama obligāta reģistrācija, kas ir atvērta līdz 17. aprīlim: https://ej.uz/konference_gimenei_draudziga_sabiedriba

Visiem interesentiem konferenci būs iespējams skatīties tiešsaistē SIF un Vietaģimenei Facebook kontā, portālā Tvnet.lv un www.vietagimenei.lv

Ilze Sarkanābola

Sabiedrisko attiecību vadītāja
ilze.sarkanabola [at] sif.gov.lv

Ilze Vārpiņa

Nodaļas vadītāja
ilze.varpina [at] sif.gov.lv