Datums 28. novembris, 2022
Laiks11.00–14.00
Vieta Kuldīgas biznesa inkubators, Kalpaka iela 4, Kuldīga, Kuldīgas pilsēta, LV-3301
Ilustratīvs attēls

Saskaņā ar 2019. gada Eirobarometra pētījuma par diskrimināciju Eiropas Savienībā datiem 59% respondentu no Latvijas uzskata, ka darba devējs, izvēloties starp diviem kandidātiem ar vienādām prasmēm un vienādu kvalifikāciju, dos priekšroku tam, kurš neatbilst pārāk jauna vai pārāk veca darbinieka klasifikācijai. To apstiprina arī bezdarba līmenis noteiktās vecuma grupās. 6% no 2021. gada fiksētajiem bezdarbniekiem (60 774 cilvēku) bija jaunieši vecumā no 15 līdz 24 gadiem, savukārt 46% vecumā no 50 un vecākiem cilvēkiem. Kopumā 2021. gadā vairāk kā puse bezdarbnieku (52%) bija tie, kas visbiežāk tiek diskriminēti vecuma rezultātā. Vienlīdzīgas darba iespējas var padarīt cilvēkus maksātspējīgākus un attiecīgi uzlabot visas Latvijas ekonomikas stāvokli.

⏰ Diskusija norisināsies 28. novembrī, plkst. 11:00-14:00 Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Kuldīgas biznesa inkubatorā Kalpaka ielā 4, Kuldīgā, kā arī tiešraidē Sabiedrības integrācijas fonda Facebook lapā.

❗ Lai piedalītos pasākumā, nepieciešams reģistrēties iepriekš: https://forms.gle/Ug1piERrJmxPiqHg7

Diskusijā piedalās:
Zane Eglīte – LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora vecākā projektu vadītāja,
Uldis Zupa – Liepājas Universitātes Vadības un sociālo zinātņu fakultātes lektors,
Lienīte Skaraine – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Padomes locekle, Mazo un vidējo uzņēmēju padomes priekšsēdētāja un Proinvest uzņēmēja,
Kaspars Bergmanis – Virkas muižas īpašnieks un attīstītājs.

Diskusiju moderē:
Reinis Ruska – vadīs pasākumu moderators.

Tiešraide: https://fb.me/e/5o6cEOwUv

📹 Pasākums tiks filmēts un fotografēts.