Datums 28. oktobris, 2021
Laiks14.30–17.00
Vieta Facebook tiešraide
ielugums

Dažādības vadība ļauj saskatīt jaunas perspektīvas, kā risināt problēmas un izaicinājumus, vienlaikus darbiniekiem justies laimīgākiem, veicinot produktivitāti, radošumu un inovācijas. Turklāt darba devēji, kuri mērķtiecīgi ievieš dažādības vadības principus savā ikdienā, biežāk ir savas nozares līderi, konkurētspējīgāki tirgū un sasniedz lielāku peļņu.

Šī gada 28. oktobrī plkst. 14.30 tiešsaistē kustības “Dažādībā ir spēks” apbalvošanas ceremonijā apbalvosim tos piecus Latvijas darba devējus - nozares līderus, kas 2021. gadā uzrādījuši labākos rezultātus un sasniegumus dažādības vadības ieviešanā savā darba vidē, iekļaujošas darba vides veidošanā un savstarpējā saziņā!

Apbalvošanas ceremoniju atklās Sabiedrības integrācijas fonda, Ventspils Augsto tehnoloģiju parka, valsts augstāko amatpersonu un Eiropas Komisijas pārstāvju uzrunas. 

Tiekamies apbalvošanas ceremonijā!

“Dažādībā ir spēks” balva tiek piešķirta darba devējiem par ieguldījumu dažādības veicināšanā Latvijā. Kustības mērķis ir veicināt toleranci pret dažādo Latvijas organizācijās un darba tirgū kopumā, kā arī Latvijas iedzīvotājos veidot izpratni, ka dažādība ir resurss.

Organizē Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar Ventspils Augsto tehnoloģiju parku.