Palīdzība ukraiņiem Latvijā

Lai sniegtu būtiskāko informāciju par atbalsta sniegšanas un saņemšanas iespējām Ukrainas civiliedzīvotājiem vienuviet, pieejams Sabiedrības integrācijas fonda izveidotais informatīvais tālrunis – “Palīdzība ukraiņiem Latvijā”  27 380 380.

  • Informatīvais tālrunis “Palīdzība ukraiņiem Latvijā” nodrošina kara bēgļiem no Ukrainas centralizētu informāciju par pieejamo palīdzību un atbalstu Latvijā, piemēram, kā saņemt nodarbinātības, psiholoģiskās palīdzības, juridiskā atbalsta, tulka, veselības aprūpes, sociālā atbalsta u.c. pakalpojumus.
  • Savukārt Latvijas iedzīvotājiem sniedz informāciju par iespējām veikt ziedojumus un sniegt atbalstu, piemēram, iesaistoties brīvprātīgajā darbā.
  • Konsultanti atbildes sniedz latviešu, krievu, ukraiņu un angļu valodās.

 

!!No 01.07.2023. vasaras periodā un līdz jauna iepirkuma līguma noslēgšanai, informatīvais tālrunis par pieejamo atbalstu Ukrainas iedzīvotājiem Latvijā +371 27 380 380 pāries Sabiedrības integrācijas fonda Vienas pieturas aģentūras (VPA) pārziņā un būs pieejams VPA darba laikā darba dienās no plkst. 9:00 līdz plkst. 17:00 (līdzšinējā diennakts režīma vietā).

 

UKR atbalsta telefona numurs
Kristīne Kļukoviča

Kristīne Kļukoviča

Departamenta direktore
kristine.klukovica [at] sif.gov.lv