Jaunumi #StandWithUkraine
Ilustratīvs attēls

Informējam, ka krāpnieki zvana no tālruņa +371 27380380 zvanu centra "Palīdzība ukraiņiem Latvijā" vārdā, cenšoties izvilināt sensitīvu informāciju. Dati nekādā veidā nav nopludināti. Zvanu centra darbība neparedz personas datu iegūšanu un uzkrāšanu.

Situācija sadarbībā ar drošības institūcijām šobrīd tiek operatīvi risināta. Zvanu centra darbība bez pārtraukuma tiek nodrošināta paaugstinātos drošības apstākļos.

Esiet uzmanīgi! Zvanu tālruņa operators sazinās ar klientu tikai tādos gadījumos, ja klients tam iepriekš ir piekritis, bet operators neprasa sensitīvu informāciju. Gadījumos, kad operators jautā sensitīvu informāciju datus, nesniedziet to! Ja Jums rodas šaubas, ka runājāt ar +371 27380380 operatoru, nekavējoties pārtrauciet sarunu. Uzgaidiet dažas minūtes un piezvaniet uz zvanu centra numuru.

Par “Palīdzība ukraiņiem Latvijā”:

 

Zvanu centrs “Palīdzība ukraiņiem Latvijā” nodrošina kara bēgļiem no Ukrainas centralizētu informāciju par pieejamo palīdzību un atbalstu Latvijā, piemēram, kā saņemt nodarbinātības, psiholoģiskās palīdzības, juridiskā atbalsta, tulka, veselības aprūpes, sociālā atbalsta u.c. pakalpojumus. Savukārt Latvijas iedzīvotājiem sniedz informāciju par iespējām veikt ziedojumus un sniegt atbalstu, piemēram, iesaistoties brīvprātīgajā darbā.

Informatīvais tālrunis strādā visu diennakti bez brīvdienām, atbildes var saņemt latviešu, krievu un ukraiņu valodās.