#SociālāsInovācijas
Grafisks attēls ar cilvēkiem, kuri domā idejas

Šī gada rudenī no 1. līdz 2. oktobrim Briselē notiks jau otrais “Sociālo inovāciju forums 2024”. Foruma ietvaros tiek apzinātas un godinās nozīmīgas sociālās inovācijas, kuras veicinājušas būtiskas pārmaiņas sabiedrībā. Šogad forums pievērsīsies tematikai "Sociālā inovācija un prasmes".

Foruma laikā būs iespēja dalīties pieredzē un sazināties ar politikas veidotājiem un sociālo inovāciju īstenotājiem no visas Eiropas Savienības. Pasākumā notiks plenārsēdes, darbnīcas un prezentācijas par sociālo inovāciju praksēm no dažādām dalībvalstīm, kā arī tiks apskatītas būtiskas prasmes, kas nepieciešamas inovatoru darbībai un kā tās apgūt.

Eiropas Sociālo inovāciju kompetenču centrs aicina pieteikt savu inovāciju ar mērķi atlasīt piecus izcilus sociālo inovāciju pārstāvjus dalībai forumā. Ja Jūsu kopiena vai organizācija ir īstenojusi veiksmīgu sociālo inovāciju projektu vai praksi ar ilgtermiņa ietekmi, izmantojiet šo iespēju dalīties ar savu iniciatīvu.

  • Pieteikšanās notiek līdz 2024. gada 30. maijam, aizpildot šo pieteikuma formu.
  • Līdz pieteikumu iesniegšanas brīdim pieteiktā sociālā inovācija ir jāreģistrē arī kompetenču centra inovāciju datubāzē (Social Innovation Matchšeit. Sekojiet norādītajai informācijai iniciatīvas reģistrēšanai.

Madars Bitītis

programmas veiktspējas koordinators
madars.bititis [at] sif.gov.lv