Attēls

Pagājušā gadā Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) veiktajā pētījumā “Dažādības kompass” 79% aptaujāto darba devēju norādīja, ka veiksmīgai dažādības vadības un iekļaujošas darba vides ieviešanai organizācijā ir nepieciešams vienots digitāls izziņas resurss.  

Reaģējot uz šo darba devēju vajadzību, SIF ir radījis jaunu interneta platformu Dažādība.lv, kas vienkopus nodrošinās iespēju sekot aktualitātēm, notikumiem, jaunāko pētījumu datiem, iepazīties ar terminiem, normatīvajiem aktiem, kas būs noderīgi iekļaujošas darba vides veidošanā. Tāpat būs pieejami pieredzes un iedvesmas stāsti un lekcijas dažādības un iekļaujošas darba vides jomā – ar tiem dalīsies gan darba devēji, gan darba ņēmēji.  

Platformu atklās diskusija par iekļaujošu darba vidi un tās nozīmi organizācijas konkurētspējas celšanā. Diskusijas laikā darba devēju pārstāvji pārrunās izaicinājumus iekļaujošas darba vides īstenošanā – kas ir traucējošie faktori, kā motivēt darba devējus veidot iekļaujošu darba vidi, kādus dažādības vadības praktiskos ieguvumus darba devēji saskata savā praksē, kā arī – kādi risinājumi būtu nepieciešami, lai atbalstītu darba devējus dažādības vadības ieviešanā organizācijā. 

Diskusijā piedalīsies:

  • Alda Sebre, SIF Sociālās saliedētības departamenta direktore
  • Jānis Endziņš, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) valdes priekšsēdētājs
  • Pēteris Jurčenko, Latvijas Atvērto tehnoloģiju asociācijas  valdes loceklis, sociālās iniciatīvas “Piekļūstamība” un IT uzņēmuma “Turn Digital” vadītājs
  • Ilze Liepa-Balode, “Lidl Latvija” Darbinieku iesaistes speciāliste
  • Diskusijas moderatore Dace Helmane

Pasākuma tiešraidei 15.martā no plkst.11:00 varēs pievienoties Sabiedrības integrācijas fonda Facebook lapā.