Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Izmanto iespēju - piedalies bezmaksas “Skatu punkt[..]

Izmanto iespēju - piedalies bezmaksas “Skatu punkti” mācībās!

Logo ESF

skatu-punkti

Izmanto iespēju - piedalies bezmaksas "Skatu punkti" mācībās!

Lai mudinātu Latvijas darba devējus algot labus darbiniekus un to atlases procesā vērtēt darbinieku profesionālās spējas, nevis vecumu, etnisko piederību, dzimumu, seksuālo orientāciju, bērnu skaitu un citus ar zināšanām un pieredzi nesaistītus kritērijus, Sabiedrības integrācijas fonda projekta "Dažādības veicināšana" ietvaros tiek atsāktas īstenot mācības "Skatu Punkti".

Mācību ietvaros dažādām darba devēju pārstāvju grupām ir iespēja palielināt izpratni un kompetenci par pretdiskriminācijas, dažādības vadības un iecietības jautājumiem, kā arī attīstīt prasmi izturēties bez aizspriedumiem pret citādo.

Tuvākie 2020.gada mācību datumi - uzņēmumu augstākā līmeņa vadītājiem, valsts pārvaldes vai pašvaldību iestāžu vadošām amatpersonām, biedrību vai nodibinājumu vadītājiem:
• 27.marts - vienas dienu programma "Skatu punkti: IEGUVUMI" (Kurzemes reģionā)
• 29. maijā - vienas dienu programma "Skatu punkti: IEGUVUMI" (Rīga)

Tuvākie 2020.gada mācību datumi - valsts pārvaldes vai pašvaldību iestāžu vai biedrību vai nodibinājumu un uzņēmumu darbiniekiem:
• 12.-14. februāris - trīs dienu programma "Skatu punkti: CIEŅA" (Ventspilī)
• 4.-6. marts - trīs dienu programma "Skatu punkti: CIEŅA" (Bauskā)
• 15.-17. aprīlis - trīs dienu programma "Skatu punkti: CIEŅA" (Tukumā)
• 6.-8. maijs - trīs dienu programma "Skatu punkti: CIEŅA" (Cēsīs)

Vairāk informācijas, mācību programmu plāns un iespēja reģistrēties plānotajām mācībām www.skatupunkti.lv Informācija vietnē tiek atjaunota un papildināta, ja rodas jautājumi, uz kuriem nevarat rast atbildes, lūdzu rakstiet:

Kopš 2017. gada tiek īstenotas bezmaksas mācību aktivitātes "Skatu punkti". Trīs gadu laikā mācību programmas ir attīstījušās un kļuvušas pieprasītas. Līdz šim mācības kopumā ir izdevies iesaistīt 411 dalībniekus, no kuriem 176 dalībnieki pārstāvēja uzņēmumus, 162 – budžeta iestādes, bet 73 dalībnieki bija no nevalstiskā sektora.

Seko līdzi: Facebook #dažādības veicināšana vai paraksties uz jaunumiem:

Izglītojoši pasākumi par sociālās iekļaušanas un diskriminācijas novēršanas jautājumiem tiek īstenoti Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts. Vairāk par projektu šeit.

Papildu informācija:
Normunds Pīlips
Projektu nodaļa
Diskriminācijas novēršanas programmas koordinators
Tālr. +371 67 078 205
e-pasts: