Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Informācija projektu iesniedzējiem!

Informācija projektu iesniedzējiem!

SIF-logo-izmersSaistībā ar COVID-19, vēlamies informēt par to kā rīkoties situācijā, ja projekta realizācija tiek traucēta COVID-19 ierobežošanas dēļ.

Ja COVID 19 izraisītas situācijas dēļ:
• jāatceļ kādu no projektā plānotajām aktivitātēm;
• jāmaina aktivitātes norises laiks vai no tās jāatsakās pilnībā.

Ja iestājas kāda no augstāk minētajām situācijām vai rodas kādi jautājumi, aicinām informēt Jūsu projekta koordinatoru no SIF puses par nepieciešamajām izmaiņām vai radušos situāciju. Kopā spēsim rast labāko risinājumu!

  • Programmā "NVO fonds" - Inga Liepa e-pasts: , tālr. 22811004
  • Programmā "Atbalsts diasporas un Latvijas bērnu kopējām nometnēm" un programmā "Mazākumtautību un latviešu jauniešu sadarbības programma" – Līga Āboliņa e-pasts: , tālr. 22811006
  • Programmā "Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam", programmā "Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā" un programmā "Reģionālo un vietējo mediju atbalsta programma" – Liene Jēkabsone e-pasts: , tālr. 22811003.

Sabiedrības integrācijas fonds aicina savus klientus, projektu īstenotājus nesatraukties, sargāt sevi un apkārtējos.

Noderīga informācija:

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC), ievērojot Pasaules Veselības organizācijas (PVO) rekomendācijas regulāri aktualizē informāciju iedzīvotājiem saistībā ar jaunā koronavīrusa „Covid-19" izplatību un piesardzības pasākumiem.

Kā norāda SPKC, iedzīvotāji tiek aicināti par koronavīrusu „Covid-19" informāciju skatīties tikai oficiālos informācijas un uz pierādījumiem balstītos avotos, izmantojot PVO, ASV Slimību kontroles un profilakses centra (CDC) un SPKC izplatīto informāciju.

• PVO mājas lapā: www.who.int ir izveidojusi atsevišķu sadaļu informācijai par jauno vīrusu: https://www.who.int/health-topics/coronavirus

• SPKC mājas lapā informācija ir atrodama šeit: https://spkc.gov.lv/lv/aktualitates/get/nid/757

• CDC publicētā informācija meklējama šeit: https://www.cdc.gov/coronavirus/2019-ncov/index.html


INFORMĀCIJA PAR COVID-19 infekcijas uzliesmojums

INFORMĀCIJA IEDZĪVOTĀJIEM

JAUTĀJUMI UN ATBILDES

VIZUĀLIE MATERIĀLI

Ieteikumi starptautisko konferenču un semināru ar lielu dalībnieku skaitu organizatoriem