Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Sabiedrības integrācijas fonds turpinās uzsākto ku[..]

Sabiedrības integrācijas fonds turpinās uzsākto kustību “Dažādībā ir spēks”

Logo ESF

Sabiedrības integrācijas fonds turpinās uzsākto kustību "Dažādībā ir spēks"

Kustība "Dažādībā ir spēks" vieno darba devējus, kuri uzskata dažādību par ieguvumu, iespēju un konkurences priekšrocību. Lai turpinātu kustības "Dažādībā ir spēks" aktivitātes, Sabiedrības integrācijas fonds 2020. gada 26.martā ir noslēdzis līgumu ar nodibinājumu "Ventspils Augsto tehnoloģiju parks".

Līguma ietvaros plānots turpināt 2018. gadā aizsākto kustību "Dažādībā ir spēks", kuras galvenais mērķis ir veicināt dažādības vadības atpazīstamību darba devēju vidū. Dot iespēju ikvienam darba devējam pieteikties iekļaujošas darba vides izvērtēšanai, pretendēt uz kādu no ar iekļaujošu darba vidi saistītām nominācijām. Arī 2020., 2021. un 2022. gadā tiks apkopoti labās prakses piemēri un izteikta atzinība tiem darba devējiem, kuri ievieš dažādības vadības principus un kuri ar savu ikdienas darbu snieguši nozīmīgu ieguldījumu diskriminācijas mazināšanā un vienlīdzības principu iedzīvināšanā. Visi darba devēji, kas katru gadu iesaistīsies kustībā "Dažādībā ir spēks", saņem individualizētus atbalsta pasākumus iekļaujošas darba vides veicināšanai.

Par kustību "Dažādībā ir spēks":
Kustība „Dažādībā ir spēks" ir brīvprātīga darba devēju kustība, kurā apvienojas uzņēmēju, organizāciju – biedrību un nodibinājumu, valsts un pašvaldības iestādes, kas savā ikdienas darbā vēlās veicināt atvērtību dažādām sabiedrības grupām, saskatot, ka dažādība ir resurss, dažādība ir iespēja un dažādība ir konkurences priekšrocība. Pirmajā, 2018. gadā kustībai pievienojās un pašnovērtējumu veica 17 tālredzīgi darba vides stiprināšanā ieinteresēti darba devēji un otrajā, 2019. gadā, to skaits dubultojās – kopā 31 darba devējs.

Vairāk informācijas: www.dazadiba.lv un Facebookā #atvērtībairvērtība

Kustība „Dažādībā ir spēks!" un atbalsta pasākumi iekļaujošas darba vides un dažādības vadības veicināšanai tiek veikts Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts. Ar atbalsta pasākumu iekļaujošas darba vides veicināšanai un dažādības vadība programmu var iepazīties šeit.

Kontaktinformācija:
Normunds Pīlips
Projektu nodaļa
Diskriminācijas novēršanas programmu koordinators
Tālr. +371 22 811 018
e-pasts: