Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Paziņoti mediji, kas saņems atbalstu pamatdarbības[..]

Paziņoti mediji, kas saņems atbalstu pamatdarbības stiprināšanai

apvienots

Paziņoti mediji, kas saņems atbalstu pamatdarbības stiprināšanai

programmā "Atbalsts medijiem Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku mazināšanai"

Sabiedrības integrācijas fonda padome apstiprināja 53 pieteikumus nacionālo, reģionālo un Latvijas diasporas mediju pamatdarbības stiprināšanai programmā "Atbalsts medijiem Covid-19 krīzes radīto negatīvo seku mazināšanai".

Kategorijā Nacionāla mēroga drukāto mediju un interneta ziņu portālu atbalsts atbalstīti 19 pieteikumi par kopējo summu 322 009,02 euro, bet kategorijā Reģionālo drukāto mediju un interneta ziņu portālu, kā arī Latvijas diasporas mediju atbalsts34 pieteikumi par kopējo summu 217 845,63 euro.

APSTIPRINĀTO PROJEKTU SARAKSTS

Programmas ietvaros tiek sniegts atbalsts medijiem darbības nepārtrauktībai un kapacitātes stiprināšanai, kā arī sabiedriski nozīmīga satura veidošanai ārkārtējās situācijas laikā, lai nodrošinātu sabiedrībai iespēju saņemt daudzpusīgu informāciju un viedokļus par COVID-19 krīzes pārvarēšanu.

8.maijā Sabiedrības integrācijas fonds paziņoja par 49 apstiprinātiem pieteikumiem kategorijās abonēto preses izdevumu mēneša piegādes izmaksām ārkārtējās situācijas laikā un elektronisko plašsaziņas līdzekļu programmu mēneša apraides izmaksām ārkārtējās situācijas laikā.