Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Atsākusies pieteikšanās uz dažādības vadības mācīb[..]

Atsākusies pieteikšanās uz dažādības vadības mācībām "SKATU PUNKTI"

skatu-punkti

Logo ESF

Atsākusies pieteikšanās uz dažādības vadības mācībām
"SKATU PUNKTI"

Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar nodibinājumu "Ventspils Augsto tehnoloģiju parks" atsāk organizēt mācības "Skatu punkti: Cieņa" un "Skatu punkti: Ieguvumi". Aicinām organizāciju darbiniekus un augstākā līmeņa vadītājus apmeklēt dažādības vadības mācības, kuru laikā paredzēts pilnveidot darbinieku spējas un iemaņas dažādības vadības prasmju izmantošanā ar mērķi veicināt izpratni un paaugstināt kompetenci par diskriminācijas novēršanas, dažādības vadības un iecietības jautājumiem, kā arī attīstīt prasmi bez aizspriedumiem izturēties pret citādo, svešo un dažādo. Pasākuma laikā tiks sniegta individuāla izaugsmes pieredze un teorētiskas zināšanas, kas atbalstīs Jūs dažādības vadības praksē Jūsu organizācijā.

Mācības ir BEZMAKSAS un to laikā tiks nodrošinātas naktsmītnes un ēdināšana, kā arī nodrošināts transports vai apmaksāti transporta izdevumi. Iepazīsties ar mācību programmu un reģistrējies mācībām: www.skatupunkti.lv.

Aicinām pieteikties valsts, pašvaldību, uzņēmēju un NVO darbiniekus uz 3 dienu mācībām "Skatu Punkti: Cieņa":

  • No 3. līdz 5. jūnijam "Skatu Punkti: Cieņa" atpūtas kompleksā "Rožmalas" (Nameju iela 2, Ceraukste, Ceraukstes pagasts, Bauskas novads)
  • No 17. līdz 19. jūnijam "Skatu Punkti: Cieņa" viesu namā "Mauriņi" (Sigulda, Allažu pagasts)

Aicinām pieteikties valsts, pašvaldību, uzņēmēju un NVO vadītājus un augstākā līmeņa vadītājus uz mācībām "Skatu Punkti: Ieguvumi":

  • 12. jūnijā Hotel "Amrita" (Rīgas iela 7/9, Liepāja)

Mācības vadīs pieredzējuši lektori un to ietvaros būs iespēja tikties ar darba devēja pārstāvi, kurš dalīsies pieredzē par dažādības vadības ieguvumiem reālā darba vidē. Tas būs pieredzes stāsts par to, kā īstenot dažādības vadību savā organizācijā, kā risināt ikdienas izaicinājumus dažādības vadības kontekstā uzņēmumos un to, kādi ir praktiskie instrumenti darbinieku un darba devēju savstarpējai cieņpilnai sadarbībai.

!!! Organizējot mācības, tiks ievēroti visi valstī noteiktie piesardzības nosacījumi.

Kopumā mācībās par dažādības vadības un diskriminācijas novēršanas jautājumiem piedalījušies 450 dažādu līmeņu vadītāji un darbinieki no budžeta iestādēm, uzņēmumiem un nevalstiskajām organizācijām. Dalībnieki augstu novērtē mācību programmu "Skatu Punkti: Ieguvumi" un "Skatu Punkti: Cieņa" saturu, mācību dalībniekiem tās vērtējot vidēji ar 9,25 ballēm (no 10 ballēm).

Izglītojoši pasākumi par sociālās iekļaušanas un diskriminācijas novēršanas jautājumiem tiek īstenoti Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts.

Jautājumu gadījumā, lūdzu sazinieties ar Līnu Indriksoni, zvanot uz tālruņa numuru 2 9555 338 vai rakstot uz e-pasta adresi .