Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Ministru prezidents Krišjānis Kariņš atbalsta kust[..]

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš atbalsta kustību "DAŽĀDĪBĀ IR SPĒKS"

ESF-dazadiba-ir-speks

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš atbalsta
kustību "DAŽĀDĪBĀ IR SPĒKS"

Kustības "Dažādībā ir spēks" mērķis ir veidot atpazīstamu un pozitīvu darba devēju kustību, kas par uzdevumu ikdienas darbā izvirza dažādības veicināšanu savos uzņēmumos, organizācijās, valsts vai pašvaldības iestādēs, biedrībās vai nodibinājumos, atzīstot, ka dažādība ir resurss un virzītājspēks organizācijas attīstībai un izcilu rezultātu sasniegšanai ikvienā jomā, jebkādos apstākļos.

Atbalstot kustības mērķi, Latvijas Republikas Ministru prezidents Krišjānis Kariņš uzsver: "Mums ir jāturpina darbs pie nevienlīdzības mazināšanas sabiedrībā, iedzīvinot principu, ka sabiedrība solidāri uzņemas rūpes par tiem, kuriem palīdzība ir nepieciešama. Mūsu, visas sabiedrības, kopīgais mērķis ir labi izglītota, nodrošināta un saliedēta sabiedrība, kurā ikviens mūsu valsts iedzīvotājs jūtas vajadzīgs un piederīgs."

IH-DAZADIBA2019-0845

Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar nodibinājumu "Ventspils Augsto tehnoloģiju parks" turpina meklēt un rudenī godinās Latvijas atvērtākos darba devējus. Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas darba devējiem, tajā skaitā valsts iestādēm, ir iespēja pieteikties pašnovērtējumam dažādības vadības izcilībā, kuram pieteikties un aizpildīt anketu var līdz 22.06.2020. Vairāk informācijas par kustību un iespēju pieteikt savu organizāciju pašnovērtējumam atrodama tīmekļa vietnē www.dazadiba.lv.

Valsts un pašvaldības iestādes ir tās, kuru sniegto pakalpojumu kvalitāte ir būtiska ikvienam iedzīvotājam. Nav iespējams sniegt kvalitatīvus pakalpojumus, ja valsts iestādes nenodrošina kvalitatīvu un atvērtu darba vidi saviem darbiniekiem, tāpēc kustība "Dažādībā ir spēks" aicina valsts pārvaldes un tās pakļautībā esošās iestādes iesaistīties un veikt pašnovērtējumu savai darba videi, kā arī pretendētu uz ķiploka balvu. Aicinām ar savu piemēru iedrošināt uzņēmumus būt atvērtiem darba devējiem, īpaši tagad, kad daudziem cilvēkiem nepieciešams stabils pamats savai ģimenei un tas ir darbs.

Kustība „Dažādībā ir spēks!" un atbalsta pasākumi iekļaujošas darba vides un dažādības vadības veicināšanai tiek veikti Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts.

Ja Jums rodas jautājumi, sazinieties ar kustības komandu, rakstot uz e-pastu vai zvanot uz tālruņa numuru 29555338 (Līna Indriksone).