Home

sif-jauns-kras


Diasporas mediju sadarbības platforma – koncepcija un pirmie soļi

Extended view
Source of Funding: State budget programmes 2002-2014
Program: Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam 2018

Search projects

Projekta ietvaros Eiropas Latviešu apvienība sadarbībā ar diasporas mediju veidotājiem izstrādās koncepciju, darbības modeli un rīcības plānu vienotas atvērtas diasporas mediju sadarbības platformas izveidei. Projekts ietver arī sadarbības bāzes pilotprojekta īstenošanu, katrā no iesaistītajiem medijiem ieviešot "virtuālas redakcijas" centralizēti apkopotu ziņu plūsmu no citiem iesaistītajiem diasporas medijiem.

Projekta mērķis ir stiprināt diasporas saikni ar Latviju, pateicoties diasporas mediju satura pieejamības stiprināšanai un diasporas mediju kopdarba kvalitātes celšanai. Projekta rezultātā tiks stiprināta visai diasporai kopīgi nozīmīga mediju satura pieejamība diasporā un Latvijā, tostarp par Latvijas tautai kopumā nozīmīgām pilsoniskām, kultūras un ekonomikas aktualitātēm (Saeimas vēlēšanas, Simtgade, remigrācija u.c.). Tas cels diasporas līdzdalības kvalitāti šajās jomās.

Projekta tiešā mērķauditorija ir Eiropā aktīvie diasporas mediju veidotāji (saglabājot atvērtību brīvprātīgai iesaistei no citiem reģioniem), bet netiešā – Eiropā mītošie Latvijas piederīgie un Latvijas mediji un rīcībpolitikas veidotāji.

Amount of Grant Awarded: 15000,00 EUR / 10 542.06 LVL;
Project number: 2018.LV/DP/10/14
Project Promoter: Biedrība "Eiropas Latviešu apvienība"
Place of implementation: Latvija, Īrija, Vācija, Lielbritānija, Zviedrija
Duration of the project: 01.04.2018.-31.10.2018.