Home > Sources of funding

sif-jauns-kras


Tv raidījums: “Vēzis-atklāt, pieņemt, uzveikt!

Extended view
Source of Funding: State budget programmes 2002-2014
Program: Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā 2019

Search projects

TV raidījuma: "Vēzis- atklāt, pieņemt, uzveikt" projekta mērķis ir uzrunāt ikvienu, jo no šīs slimības nav pasargāts neviens, jo ik gadu Latvijā tiek atklāti 11762 pirmreizējie onkoloģisko slimību gadījumi.

Raidījumā atspoguļosim reālo situāciju valstī onkoloģisko slimību profilaksē, diagnostikā un ārstēšanā. Caur patiesu cilvēkstāstu, 13 raidījumu sērijās, ikvienam Latvijas iedzīvotājam būs iespēja uzzināt, kāda vēža pacienta stāstu, par slimību viņa dzīvē - no diagnozes līdz slimības uzveikšanai, par sajūtām un vajadzībām slimības gaitā. Kā arī raidījuma ietvaros vadošie nozares eksperti kā onkologi, ķirurgi, mammologi, imonalogi, un citi medicīnas nozares speciālisti, atklās slimības būtību, sniegs skaidrojumu kā profilaktiski sevi pasargāt, kādus izmeklējumus veikt, kas notiek, kad slimība ir diagnosticēta, un kā norit ārstēšana. Savukārt uzrunājot Veselības ministrijas ekspertus stāstīsim- ko esi tiesīgs saņemt no valsts – cīņā ar vēzi, vai "zaļais koridors strādā"? To, kāda ir realitāte - atklās onkoloģisko pacientu biedrību un organizāciju pārstāvji.

Raidījuma projekta mērķis ir ikvienam Latvijas iedzīvotājam sniegt pārliecību ka diagnoze vēzis nav nāves spriedums- jo ikkatras epizodes ietvaros tiks sniegts risinājums kāds ceļš ejams no diagnozes līdz pilnīgas slimības uzveikšanai.

Target group: Other
Amount of Grant Awarded: 29788,46 EUR / 20 935.45 LVL;
Project number: 2019.LV/MA/058/22
Project Promoter: SIA “Zemgales Reģionālā televīzija”
Duration of the project: 03.06.2019. - 20.12.2019.