Drukāt |

Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Kur palicis ĶIPLOKS?

Kur palicis ĶIPLOKS?

Logo ESFkiploks

Kur palicis ĶIPLOKS?

Lai veicinātu toleranci pret dažādību Latvijas uzņēmumos, organizācijās, institūcijās un darba tirgū kopumā, Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar nodibinājumu „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks" ir izveidojis kustību "Dažādībā ir spēks", kuras ietvaros darba devējiem ir izveidots iekļaujošas darba vides pašvērtējuma rīks un aicinājums arī parakstīt labas gribas memorandu par pievienošanos kustībai, un apņemšanos veicināt dažādību un tās vadību.

Informējam, ka 2019. gadā kustības "Dažādībā ir spēks" ietvaros dažādības vadības izcilības pašnovērtējumam pieteicās divas reizes lielāks darba devēju skaits kā 2018. gadā - kopā 31 darba devējs. Esam gandarīti, ka pašnovērtējumu veikuši darba devēji no visiem sektoriem - uzņēmējdarbības, valsts pārvaldes un nevalstisko organizāciju sektora. Šobrīd mūsu eksperti Dace Kolāte, Gunta Anča un Rasma veic dalībnieku vērtēšanu un pavisam drīz noskaidrosies, kuri būs 2019. gada balvas "Dažādībā ir spēks" laureāti.

Izsakām grandiozu paldies visiem, kuri veica pašnovērtējumu - tas pierāda Jūsu atvērtību dažādībai. Paldies sakām Brocēnu novads, Jūrmalas Mūzikas vidusskola, Ventspils Augstskola, EuroFortis, Biedriba Baltā Māja, Veselības ministrija, Latvijas Samariešu apvienība, SCHWENK Latvija, Paulig Latvija, SIVA, Beweship Latvia / BEWE RIX, Draugiem Group, GRIFS AG, Ventspils Digitālais centrs, Jūrmalas ūdens, Kurzemes NVO centrs, Zemgales NVO Centrs, Alūksnes lauku partnerība, BMX Marupe Klubs, SIA "Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca", Starptautiskā Kosmetoloģijas koledža, Liepājas Neredzīgo biedrība, Invalīdu un viņu draugu apvienība Apeirons, Viduslatgales pārnovadu fonds, SERNIKON publisko un privāto partnerattiecību biedrība, Cleaning Lady, Summus M, Flowin, SIA Daga, SIA Vide Man, SIA Neroteh.

Par kustību "Dažādībā ir spēks":

Kustība „Dažādībā ir spēks" ir brīvprātīga darba devēju kustība, kurā apvienojas uzņēmēju, organizāciju – biedrību un nodibinājumu, valsts un pašvaldības iestādes, kas savā ikdienas darbā vēlās veicināt atvērtību dažādām sabiedrības grupām, saskatot, ka dažādība ir resurss, dažādība ir iespēja un dažādība ir konkurences priekšrocība.

Pirmajā darbības gadā (2018.gadā) kustībai pievienojušies un pašnovērtējumu veikuši 17 tālredzīgi darba vides stiprināšanā ieinteresēti darba devēji, kuri apzinās, ka tā darbinieks ir vērtība un to dažādība ir spēks.

Vairāk par kustību "Dažādībā ir spēks" ir iespējams uzzināt šeit.

Kustība „Dažādībā ir spēks!" un atbalsta pasākumi iekļaujošas darba vides un dažādības vadības veicināšanai tiek veikts Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un 15% finansē Latvijas valsts.

Ja Tev rodas jautājumi, sazinies:
vai zvanot uz tālruņa numuru 29555338 (Līna Indriksone)

 


Drukāšanas datums: 16.06.21