Начало > Hовости > Архив новостей > Hовости > Apstiprināti 28 projekti nacionālo mediju atbalsta[..]

Apstiprināti 28 projekti nacionālo mediju atbalsta programmā

перевод этой страницы не доступен.
Посетить SIF информационную страницу:
Или используйте автоматизированного перевода:

apvienots

Apstiprināti 28 projekti nacionālo mediju atbalsta programmā

Sabiedrības integrācijas fonda padome apstiprināja 28 (divdesmit astoņus) nacionālo mediju atbalsta programmas projektus (programmā „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā").

APSTIPRINĀTO PROJEKTU SARAKSTS

Aprīlī noslēgsies arī reģionālo un vietējo mediju projektu vērtēšana un provizoriski maija sākumā būs zināmi rezultāti arī programmā "Reģionālo un vietējo mediju atbalsta programma". Šo programmu ietvaros tiek atbalstīta un stiprināta mediju telpa nacionālā un reģionālā līmenī, veicinot mediju atbildību un kvalitatīva satura izveidi, kas saliedē sabiedrību un stiprina arī Satversmē noteiktās vērtības, valstisko apziņu, latvisko kultūrtelpu, kā arī kritisko domāšanu.

Atbalsts medijiem un mediju telpas stiprināšana ir viens no valsts uzdevumiem. Uzdevuma īstenošanai Sabiedrības integrācijas fonds Kultūras ministrijas uzdevumā administrē divas Mediju atbalsta fonda programmas - „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā" un "Reģionālo un vietējo mediju atbalsta programma".