Drukāt |

Sākums > Finansējuma avoti

sif-jauns-kras


Kopā radīt iespējas

Izvērstais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: "NVO fonds" 2020

Meklēt projektus

Projekta mērķis ir stiprināt diabēta biedrību sadarbību, veicināt sabiedrības aktivitāti un iesaistīšanos sabiedrībai būtisku problēmu risināšanā, uzlabot personu ar cukura diabētu dzīves kvalitāti un iekļaušanos.

Projekta mērķa grupas - nevalstiskās organizācijas un to dalībnieki, tai skaitā biedri, darbinieki un brīvprātīgie un ar cukura diabētu slimojoši cilvēki, t.sk. cilvēki ar invaliditāti, viņu ģimenes locekļi, atbalsta personas un draugi.

Projekta ietvaros tiks īstenoti informatīvi pasākumi, lai stiprinātu un veicinātu diabēta biedrību savstarpējās sadarbības aktivitāti, lai veicinātu sabiedrības izpratni par diabētu un ar to saistītām ikdienas problēmām, sekmētu diabēta apmācību, dodot prasmi un iespēju cilvēkiem ar diabētu saglabāt veselību, labu dzīves kvalitāti un veicinātu ar diabētu saistītu jautājumu risināšanu sabiedrībā. Projekta ietvaros tiks īstenota Baltijas valstu diabēta organizāciju konference, kurā tiks aicināti diabēta organizāciju pārstāvji un eksperti no Lietuvas, Igaunijas un Latvijas diabēta organizācijām; semināri iedzīvotājiem Latvijas reģionos; dalība nacionālajos un starptautiskajos nevalstisko organizāciju sadarbības tīklos un pasākumos.

Piešķirtais finansējums: 6160,00 EUR / 4 329.27 LVL;
Projekta numurs: 2020.LV/NVOF/MIC/025/39
Projekta īstenotājs: Biedrība "Latvija Diabēta federācija"
Īstenošanas vieta: Rīga
Īstenošanas ilgums: 01.05.2020.-31.10.2020.
 


Drukāšanas datums: 15.01.21