Print |

Home > NVO fonds 2021 > Festivāla “Rīga Jūrmala” mūzikas tehnoloģiju konfe[..]

sif-jauns-kras


Festivāla “Rīga Jūrmala” mūzikas tehnoloģiju konference

Extended view
Source of Funding: State budget programmes 2002-2014
Program: "NVO fonds" 2021

Search projects

Festivāla “Rīga Jūrmala” mūzikas tehnoloģiju konference ir divu dienu konference, kas veltīta kultūras nozares aktualitātēm – kultūras nozares digitalizācijai, tehnoloģijām, kā arī radošo industriju ietekmei uz reģiona ekonomiku. Pasākuma ietvaros Rīgā, kultūrvietā “Hanzas perons”, pulcēsies radošo industriju profesionāļi (kultūras nozares NVO, mākslinieki, profesionālo kultūras kolektīvu vadība, koncertvietu vadība), uzņēmēji un uzņēmumu pārstāvji, kultūrpolitikas veidotāji, kā arī nozares studenti un mācībspēks.

Konferences programmā paredzētas prezentācijas, paneļdiskusijas, darbnīcas un semināri, kas veltītas tādām tēmām kā digitalizācija un jaunākās tehnoloģijas mūzikas jomā, radošo industriju ietekme uz ekonomiku, kultūrpolitikas veidošana ekonomikas izaugsmei, kultūras nozares un uzņēmējdarbības sinerģijas.

Projekta mērķis ir stiprināt kultūras nevalstisko organizāciju kapacitāti Latvijā un Baltijas reģionā. Paredzams, ka pasākuma rezultātā tiks veidotas un stiprinātas sadarbības NVO, privātā sektora un kultūrpolitikas veidotāju lokā; veicināta labās prakses un zināšanu apmaiņa starp vietējiem un ārzemju kultūras jomas speciālistiem; veicināta tehnoloģiju izmantošana un digitālās inovācijas kultūras nozarē; stiprināta saikne starp kultūras norisēm un reģiona ekonomikas izaugsmi.

Region: Whole Latvia
Amount of Grant Awarded: 7000,00 EUR / 4 919.63 LVL;
Project Promoter: Nodibinājums "Fonds “Riga Jurmala Music Festival”"
 


Date of printing: 12.06.21