Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Piesaki projektu programmā “NVO līdzfinansējuma pr[..]

Piesaki projektu programmā “NVO līdzfinansējuma programma”

Sabiedrības integrācijas fonds turpina pieņemt iesniegumus programmas „NVO līdzfinansējuma programma" ietvaros, kas tiek finansēts no Sabiedrības integrācijas fondam piešķirtajiem valsts budžeta dotācijas līdzekļiem.

Programmas ietvaros nevalstiskās organizācijas var saņemt līdzfinansējumu Eiropas Komisijas vai citu starptautisku finansētāju atbalstītiem projektiem. Programmas ietvaros līdzfinansējumu var piešķirt projektiem, kuri ir apstiprināti un kuru īstenošana tiks uzsākta šogad, kā arī jau uzsāktiem projektiem, ja projekta iesnieguma iesniegšanas dienā līdz projekta beigu datumam ir atlikuši vēl vismaz 6 mēneši. Īstenoto projektu beigu datums nedrīkst pārsniegt 31.05.2016. Uzzini vairāk ŠEIT.

Programmas mērķis veicināt Latvijas nevalstisko organizāciju līdzdalību starptautisku finansētāju atbalstītu projektu īstenošanā.

Programmas ietvaros tiks piešķirts līdzfinansējums Latvijas nevalstisko organizāciju līdzdalībai starptautiskos vai vietējos projektu konkursos, kurus organizē Eiropas Komisija, starptautiskas organizācijas vai ārvalstu fondi.

Kopējais 2015.gadā pieejamais finansējums no Sabiedrības integrācijas fondam piešķirtajiem valsts budžeta dotācijas līdzekļiem ir 113 830 EUR, t.sk. jauniem projektiem 2015.gadā izmaksājamais līdzfinansējums ir 69 239,59 EUR.

Vienam projektam maksimāli pieejamais programmas finansējums ir 15 000 EUR, kas vienlaikus nedrīkst pārsniegt 50% no projekta kopējām izmaksām, kā arī nedrīkst pārsniegt Vadošā finansētāja noteikto minimālo līdzfinansējuma apmēru.

Projektu var iesniegt Latvijas Republikā reģistrētas biedrības, nodibinājumi, reliģiskās organizācijas un to iestādes, arodbiedrības.

Programmas „NVO līdzfinansējuma programma" konkursa nolikums un projekta iesnieguma veidlapa pieejama Sabiedrības integrācijas fonda interneta vietnē www.sif.gov.lv.

Projektu iesniegumi tiks pieņemti, kamēr programmas ietvaros būs pieejams finansējums.

Projektu iesniegumus var iesniegt:
personīgi vai pa pastu Sabiedrības integrācijas fondā, adrese Aspazijas bulvāris 24, Rīgā, LV - 1050 (vienā oriģināleksemplārā ar pievienotu elektronisko versiju);
elektroniska dokumenta formā, kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu, sūtot uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Jautājumus par projektu iesniegumu sagatavošanu lūdzam sūtīt pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , norādot atsauci uz šo projektu konkursu.

Saistošie dokumenti