sif-jauns-kras


Radi Biedru Pats

Compact view
Source of Funding: State budget programmes 2002-2014
Program: "NVO fonds" 2016

Search projects

Description

Projekta ideja dzima pēc pēdējās „Radi Vidi Pats" sapulces, kad mūsu pulkam pievienojās 9 jauni biedri. Lielākajai daļai no viņiem nav pieredzes nevalstiskajā sektorā un neformālajā izglītībā. Šie jaunieši ir entuziasma, ideju un enerģijas pilni, bet bez apmācībām attiecīgajā jomā viņi saskaras ar daudz šķēršļiem sava potenciāla izmantošanā. Tāpat organizācijā ir vairāki biedri, kas darbojas jau kopš biedrības dibināšanas, un biedri, kas aktīvi līdzdarbojas jau vairākus gadus. Šādas atšķirības biedru pieredzē kavē biedrībai izmantot visu radošo spēku, kas tajā slēpjas.

Galvenā projekta ideja ir ilgtspējīgs apmācību kurss, kas varētu palīdzēt tiem biedriem, kam attiecīgajās jomās ir manāms pieredzes trūkums, un pilnveidot visus biedrus neformālās izglītības jautājumos. Šo apmācību laikā tiktu arī strādāts pie kopīgas izpratnes veidošanas par biedrību un tās tālāko attīstību. Tiktu nodrošināta platforma jauno biedru ideju prezentēšanai un šo ideju savienošana ar biedrības realitāti.

Apmācības plānotas trīs daļās. Pirmā būs ievada daļa, kas tiks veltīta biedru saliedēšanai un neformālās izglītības izpratnei. Otrā daļa pievērsīsies zināšanām, kas ir ļoti nepieciešamas, darbojoties biedrībā, kas darbojas jaunatnes jomā, piemēram, līderības jautājumiem, dažādām komunikācijas teorijām u.c. Trešā, noslēguma daļa būs veltīta iniciatīvas projektiem biedrībā, projektu rakstībā.

Rezultātā tiks biedrībā „Radi Vidi Pats" būs spēcīga, saliedēta un izglītota komanda, kas nākotnē īstenos sabiedrisko procesus uzlabojošus projektus.

Information

Legal status of Project Promoter: Association/Foundation
Amount of Grant Awarded: 4209,85 EUR / 2 958.70 LVL;
Project number: 2016.LV/NVOF/DAP/MIC/017
Project Promoter: Biedrība "Radi Vidi Pats"
Field of activity: Darbības virziens “NVO darbības stiprināšana”
Place of implementation: Liepāja
Legal address: Vites iela 10-1, Liepāja, LV-3401
Duration of the project: 01.06.2016.- 30.09.2016.
Status: Noslēgts līgums

Documents

Documents