Начало > Hовости > Архив новостей > Hовости > Izsludināti iepirkumi “Sociālā mentora un sociālā [..]

Izsludināti iepirkumi “Sociālā mentora un sociālā darbinieka pakalpojuma nodrošināšana patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu”

перевод этой страницы не доступен.
Посетить SIF информационную страницу:
Или используйте автоматизированного перевода:

Lai nodrošinātu sociālā darbinieka un sociālā mentora pakalpojuma sniegšanas nepārtrauktību un pēctecību patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu, izsludinātas divas (2) iepirkuma procedūras.

Iepirkums "Sociālā mentora un sociālā darbinieka pakalpojuma nodrošināšana patvēruma meklētājiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu" (SIF 2016/12) uz īstenošanas periodu no 2016.gada 1.oktobra līdz 2016.gada 30.novembrim tika izsludināts 07.septembrī ar pieteikumu iesniegšanas termiņu - 19.septembris plkst. 10:00. Iepirkums izsludināts ar mērķi nodrošināt pakal-pojuma sniegšanas nepārtrauktību.

Vairāk par šo iepirkumu ŠEIT

Iepirkums "Sociālā mentora un sociālā darbinieka pakalpojuma nodrošināšana patvēruma meklētā-jiem un personām ar bēgļa vai alternatīvo statusu" uz īstenošanas periodu līdz 2018.gada 30.aprīlim tika izsludināts 15.augustā (SIF 2016/8). Piedāvājumu iesniegšanas termiņš- 2016.gada 7.oktobris plkst.10:00.

Vairāk par šo iepirkumu ŠEIT

Kontaktinformācija:
Ilze Dūmiņa
Projekta ieviešanas vienības vadītāja
Tālr. 67078187
e-pasts: