Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Svin svētkus kopā ar bēgļu un patvēruma meklētāju [..]

Svin svētkus kopā ar bēgļu un patvēruma meklētāju bērniem

Untitled vienkarss bez laukuma rgb h 5

Svin svētkus kopā ar bēgļu un patvēruma meklētāju bērniem

img previewSabiedrības integrācijas fonds un kustība „Gribu palīdzēt bēgļiem" jau otro gadu pēc kārtas aicināja sabiedrību svētku laikā iepriecināt Latvijā dzīvojošos bēgļu un patvēruma meklētāju bērnus. Ar dāvanām un piparkūkām kopīgā pasākumā 20.decembrī radījām prieku 53 bērniem un viņu vecākiem.

Pasākuma mērķis bija radīt svētku sajūtu bērniem, kuri šos svētkus svin sev vēl ne tik pazīstamā vidē. Kā norāda Sabiedrības integrācijas fonda Projektu nodaļas vadītāja Alda Sebre: „Esmu gandarīta, ka jau otro gadu varam priecēt bērnus, kuri savā īsajā mūžā iespējams piedzīvojuši vairāk nekā lielākā daļa no mums – pieaugušajiem, un neskatoties uz pārdzīvoto saglabājuši savu prieku un sajūsmu par brīnumu."

Dāvanās, ko sagādājuši Latvijas iedzīvotāji, bērni saņēma spēles, rotaļlietas, lelles, siltas drēbes, zīmuļus un flomasterus, saldumus un sporta piederumus. Pasākums norisinājās kino, kur daļa no bērniem pirmo reizi iepazina filmu skatīšanos uz lielā ekrāna, iepazīstoties ar lācīti Padingtonu.

Kustības Gribu palīdzēt bēgļiem brīvprātīgā Laura Bužinska norāda: „Kustība „Gribu palīdzēt bēgļiem" vēlas iepriecināt tos cilvēkus, kuri ir tālu no mājām vai tikko izveidojuši savas jaunās mājas Latvijā. Iespēja iepazīties vienam ar otru, veicināt zināšanas par dzīvi Latvijā – tam „Gribu palīdzēt bēgļiem" pievērsa uzmanību šajā gadā rīkotajos pasākumos, taču gada nogalē šim pievienojām arī iespēju dalīties svētku priekā."

Sabiedrības integrācijas fonds un biedrība "Gribu palīdzēt bēgļiem" sirsnīgi pateicas visiem, kas iesaistījās un palīdzēja īstenot šo iniciatīvu gan no valsts, gan privātā, gan nevalstiskā sektora. Īpaša pateicība kino "Cinamon" un radošai apvienībai jauniešiem „Trepes".

Vairāk par Kustību „Gribu palīdzēt bēgļiem" mājaslapā gribupalidzetbegliem.lv. "Gribu palīdzēt bēgļiem" ziedojumu konts: LV24HABA0551041611130.

Informāciju sagatavoja:
Linda Jākobsone, kustība „Gribu palīdzēt bēgļiem"
Tālr.: 29123348
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu