Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Motivācijas pakalpojumi tiek īstenoti visos Latvij[..]

Motivācijas pakalpojumi tiek īstenoti visos Latvijas reģionos

Logo ESF

Motivācijas pakalpojumi tiek īstenoti visos Latvijas reģionos.

Lai mazinātu sociālās atstumtības un diskriminācijas izplatību Latvijā, tiek īstenoti motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumi. Personām, kas pakļautas sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam vecuma, dzimuma, invaliditātes un etniskās piederības dēļ Motivācijas programmas ietvaros Latvijas reģionos – Rīgā, Jēkabpilī, Preiļos, Ludzā, Zilupē, Rēzeknē, Kārsavā, Limbažu novadā, Skrundā, Ventspilī, Dobelē un Jelgavā, tiek nodrošinātas pārmaiņu aģenta, psihologa, jurista un karjeras konsultanta individuālas un grupu konsultācijas.

Sabiedrības integrācijas fonds ir parakstījis līgumus ar biedrībām "Mini SD", "Latvijas Sarkanais Krusts", "Izglītības iniciatīvu centrs", "Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem Paspārne" un Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizāciju "Sustento" par motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu nodrošināšanu sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautām personu grupām.

Profesionāļu (sociālie darbinieki, juristi, psihologi u.c) sniegtie atbalsta pakalpojumi sekmēs cilvēkus iesaistīties darba tirgū, izglītībā, socializēties, attīstīt savus resursus, izmantot savu potenciālu un aktīvāk risināt savas vajadzības.

Līdz 1.augustam Motivācijas paaugstināšanas atbalsta pakalpojumi tiek nodrošināti 405 personām. Plānots, ka līdz gada beigām Motivācijas atbalsta pakalpojumi tiks sniegti vēl 540 personām, kas pakļautas sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam.

Motivācijas programmas pakalpojumu nodrošināšana tiek veikta Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums tika piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta.

Kontaktinformācija:
Kristīne Kļukoviča
Projektu nodaļa
Motivācijas programmas koordinatore
Tālr. 26434764, 67078193
e-pasts: