Sākums > Finansējuma avoti

sif-jauns-kras


Diasporas un remigrantu iesaiste pilsoniskajos procesos

Kompaktais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: Pilsoniskās līdzdalības veicināšanas programma diasporas NVO darbības atbalstam 2018

Meklēt projektus

Apraksts

Projekta mērķis ir iepazīstināt diasporas pārstāvjus un remigrantus Latvijā ar politisko partiju programmām, mērķiem un plānotiem pasākumiem attiecībā uz diasporas interešu pārstāvību, remigrāciju un tautsaimniecības attīstību kopumā pirms Saeimas vēlēšanām š.g. oktobrī. Projekta rīkotāji, biedrība "Ar pasaules pieredzi Latvijā", projekta ietvaros rīkos vērienīgu politisko partiju diskusiju, kas tiks translēta biedrības un diasporu organizāciju mājaslapās, facebook grupās u.c. sociālos medijos.

Uz diskusiju 28.augustā Rīgā plānots aicināt izteikties lielāko politisko partiju pārstāvjus, apspriežot to plānus un stratēģiju attiecībā uz remigrāciju, diasporas atbalstu un diasporai aktuāliem jautājumiem. Pasākums būs publisks, kā auditoriju īpaši piesaistot remigrantus un diasporas pārstāvjus.

Diskusijās iegūtā informācija un no tām vēlāk publicētais materiāls diasporai ļaus labāk izprast politisko partiju programmas un plānus tieši attiecībā uz to interešu pārstāvību. Pasākumi ļaus efektīvi un savlaicīgi iekļaut diasporu valsts politiskajos procesos un diskusijās pirms Saeimas vēlēšanām.

Detalizēta informācija

Piešķirtais finansējums: 5404,00 EUR / 3 797.95 LVL;
Projekta numurs: 2018.LV/DP/07/16
Projekta īstenotājs: Biedrība “Ar pasaules pieredzi Latvijā”
Īstenošanas vieta: Latvija –Rīga; Citās valstīs dzīvojošie diasporas pārstāvji un potenciālie remigranti
Īstenošanas ilgums: 01.06.2018.-31.10.2018.

Projektā sagatavotie materiāli

Projektā sagatavotie materiāli