Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > “Ēnu diena” par iekļaujošu darba vidi komunikācija[..]

“Ēnu diena” par iekļaujošu darba vidi komunikācijas aģentūrā “Deep White”

Logo ESF

"Ēnu diena" par iekļaujošu darba vidi komunikācijas aģentūrā "Deep White"

atvertiba-zals19. decembrī Ekonomikas un kultūras augstskolas starptautiskie studenti viesojās komunikācijas vadības aģentūrā "Deep White". Studenti iepazinās ar sabiedrisko attiecību aģentūras darbu un to, kā dažādības vadību ievieš uzņēmumā. "Ēnu dienas" laikā studentiem bija iespēja iepazīties ar stratēģiskā konsultanta, projektu vadītāja un projektu asistenta profesijām.

"Deep white" komanda stāstīja par to, kā iekļaujoša vide var palīdzēt uzņēmuma attīstībā, piemēram, apzinot darbinieku atšķirīgo pieredzi, zināšanas, pieejas un pārvēršot tās uzņēmuma resursos un iespējās. Svarīgi visiem darbiniekiem nodrošināt vienlīdzīgas iespējas – jo dažādāki darbinieki, jo labāks uzņēmums.

Ar iedvesmojošu lekciju par savu darba ikdienu, veiksmēm un neveiksmēm dalījās trīs "Deep White" darbinieki – stratēģiskais konsultants, projektu vadītāja un asistente. Sabiedrisko attiecību jomas profesionāļi stāstīja studentiem par darba specifiku, ikdienu un to, kādas ir galvenās cilvēka kvalitātes, lai varētu strādāt sabiedrisko attiecību jomā. Arī šajā nozarē ir ļoti svarīgi būt atvērtam un projektu vadības procesā izmantot uz vērtībām balstītu stratēģiju, kā arī pieņemt un izmantot noteiktas dažādības un atšķirības kā uzņēmuma potenciālu.

"Ēnu dienas" aktivitātēs piedalījās vairāk nekā 20 studenti no Francijas, Spānijas, Vācijas, Turcijas, Itālijas un Uzbekistānas.

enu diena

Sociālā kampaņa "Atvērtība ir vērtība" tiek īstenota Sabiedrības integrācijas fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums 85% apmērā piešķirts no Eiropas Sociālā fonda, un 15% finansē Latvijas valsts.

Kontaktinformācija:
Katrīna Ķeķe
Kampaņas "Atvērtība ir vērtība" rīkotāju pārstāve
M. 26496613
E.

Normunds Pīlips
Projektu nodaļa
Diskriminācijas novēršanas programmas koordinators
Tālr. +371 67 078 205
e-pasts: