Sākums > Finansējuma avoti

sif-jauns-kras


NĀC UN SPĒLĒ KOPĀ AR ĢIMENI!

Izvērstais skats
Finansējuma avots: Valsts budžeta programmas 2002-2019
Programma: Ģimenei draudzīga pašvaldība 2020

Meklēt projektus

Projekta mērķis – Izveidot ģimenei draudzīgu vides objektu, kas veicina, paplašina, nodrošina un dažādo Krustpils novada ģimenēm lietderīga brīvā laika pavadīšanas iespējas, kā arī stiprina ģimeniskas tradīcijas un sadarbības prasmes.
Projekta ietvaros, Krustpils novada Kūku pagasta Kūku ciematā centrā plānots uzstādīt četras galda spēles no betona (sk. pielikumu) – galda tenisu, galda futbolu, šaha (dambretes) galdu, riču-raču spēles galdu, kuras būs publiski pieejamas. Tā ir lieliska iespēja bērniem ar vecākiem pavadīt laiku svaigā gaisā, spēlējot galda spēles.
Publiski pieejamās galda spēles ir labs risinājums dot iespēju iedzīvotājiem, īpaši ģimenēm ar bērniem, izklaidēties, radīt vairāk jautrības, saliedēties un socializēties. Galda spēles ir ražotas tā, lai būtu piemērotas visiem Latvijas klimatiskajiem laikapstākļiem un īpaši paredzētas publiski atklātām telpām, jo izgatavotas no augstas kvalitātes materiāla – betona (akmens masa), kas neplīst un ir izturīgs, tādējādi nodrošinot projekta ilgtspēju.
Projekta mērķauditorija: ģimenes ar bērniem.
Projekta norise plānota: 2020.gada augusts – oktobris.

Reģioni: Zemgales reģions
Piešķirtais finansējums: 6595,61 EUR / 4 635.42 LVL;
Projekta numurs: 2020.LV/ĢDP/42
Projekta īstenotājs: Biedrība “InSpe”
Sadarbības partneris: Krustpils novada pašvaldība