Начало > Hовости > Архив новостей > Hовости > Noslēdzies projektu iesniegšanas termiņš NVO darbī[..]

Noslēdzies projektu iesniegšanas termiņš NVO darbības atbalsta programmā

перевод этой страницы не доступен.
Посетить SIF информационную страницу:
Или используйте автоматизированного перевода:

Vakar, 13.maijā noslēdzās projektu iesniegumu pieņemšana NVO darbības atbalsta programmā, kas tiek finansēta EEZ un Norvēģijas valdības finanšu instrumentu ietvaros. Līdz projektu iesniegšanas termiņa beigām saņemti 70 projektu iesniegumi.

Līdz projektu iesniegumu termiņa beigām Sabiedrības integrācijas fondā saņemti 70 projektu iesniegumi, taču precīzu iesniegto projektu iesniegumu skaitu programmā varēs pateikt tikai pēc dažām dienām, jo projektus ir iespējams iesniegt, nosūtot tos pa pastu, kur pasta zīmogs ir projektu iesniegumu iesniegšanas pēdējās dienas datums, t.i. 13.maijs. Tiek sagaidīts, ka pa pastu iesūtīs vēl vairākus projektus.

"NVO darbības atbalsta programma" ir paredzēta stabilām, jau pieredzējušām organizācijām, kas veiksmīgi darbojas demokrātijas un pilsoniskās sabiedrības attīstībā, to regulārās darbības nodrošināšanai. Šajā konkursā 50% no pieejamā finansējuma ir rezervēti nacionālā mēroga organizācijām, kas darbojas visas Latvijas interesēs un 50% no kopējā finansējuma - reģionālā vai vietējā mēroga organizācijām, kas darbojas kādas pašvaldības vai novada iedzīvotāju interesēs. Pieejamais finansējums šajā programmā ir 168 501 eiro. Finansējums vienai organizācijai ir no 9 600 līdz 24 000 eiro gadā, kas ir ne vairāk kā 90% no kopējām attiecināmajām izmaksām.

Šajā konkursā ir saņemti 39 iesniegumi no nacionāla mēroga organizācijām un 31 iesniegums no vietējā mēroga organizācijām. Nacionāla mēroga organizācijas lielākoties pieprasa maksimālo iespējamo finansējumu, savukārt vietējā mēroga organizācijas - nedaudz mazākas summas.

Organizācijas, kas saņēmušas atbalstu iepriekšējos konkursos, nevar pretendēt uz atbalstu šajā konkursā.

Projektu iesniegumu vērtēšanas rezultāti un finansiālā atbalsta saņēmēji būs zināmi š.g. septembra sākumā.

Sabiedrības integrācijas fonds konkursus EEZ un Norvēģijas finanšu instrumentu ietvaros izsludināja pēdējo reizi šī NVO fonda ietvaros.