Начало > Hовости > Архив новостей > Hовости > Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu s[..]

Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu shēma „NVO fonds”. Sabiedrības integrācijas fonds 2010.gada 6.aprīlī ir izsludinājis apakšprojektu iesniegumu atklāto konkursu nevalstisko organizāciju apakšprojektiem

перевод этой страницы не доступен.
Посетить SIF информационную страницу:
Или используйте автоматизированного перевода:

swiss-sif_logo-500px

Sabiedrības integrācijas fonds 2010. gada 6. aprīlī ir izsludinājis atklātu konkursu nevalstisko organizāciju projektiem, kuru mērķa grupa ir pirmspensijas un pensijas vecuma cilvēki un/vai sociālās atstumtības riskam pakļautie bērni un jaunieši un kuri tiks īstenoti ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas grantu shēmas „NVO fonds” finansiālu atbalstu. Konkursa nolikums, iesnieguma veidlapa, metodiskie norādījumi un cita nepieciešamā informācija pieejama Sabiedrības integrācijas fonda interneta mājas lapā http://www.sif.lv vai fonda birojā Rīgā, Brīvības ielā 40-39.

 

Apakšprojektu iesniegumu I daļas iesniegšanas termiņš ir 2010.gada 13.maijs līdz plkst. 17:00. II daļa būs jāsagatavo tikai pēc Sabiedrības integrācijas fonda uzaicinājuma saņemšanas un jāiesniedz līdz 2010.gada 10.augustam plkst. 17:00.

 

Laipni aicinām uz informatīvajiem semināriem, kas notiks Daugavpilī 13.aprīlī, Liepājā 15.aprīlī un Rīgā 19.aprīlī. Detalizētāka informācija par semināriem būs pieejama Sabiedrības integrācijas fonda interneta mājas lapā. Pieteikšanās pa tālruni 67281752.

Sīkāka informācija

 Finansē Šveices Konfederācija no Latvijas un Šveices sadarbības programmas līdzekļiem paplašinātajai Eiropas Savienībai