Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Valsts kanceleja un Sabiedrības integrācijas fonds[..]

Valsts kanceleja un Sabiedrības integrācijas fonds aicina uz konferenci "Zināšanas rada pārmaiņas" š.g. 14.decembrī Rīgas Ekonomikas augstskolā

ESF-VK-SIF-ES-Krasains

Vai zināt, kā studenti ietekmē lēmumus, kāpēc „Latvijas Vēstnesis” drīz iztiks bez papīra versijas, kas ir vienas pieturas aģentūra un kam palīdz likumu vienkāršošana?

Lai atbildētu uz šiem un citiem jautājumiem, Valsts kanceleja un Sabiedrības integrācijas fonds aicina uz konferenci „ZINĀŠANAS RADA PĀRMAIŅAS”, kas norisināsies šā gada 14.decembrī Rīgas Ekonomikas augstskolā (Stockholm School of Economics in Riga) Rīgā, Strēlnieku ielā 4a.

Valsts kanceleja sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu laika posmā no 2007. – 2013.gadam īsteno Eiropas Sociālā fonda aktivitātes, kas vērstas uz administratīvo šķēršļu samazināšanu, publisko pakalpojumu kvalitātes uzlabošanu un sabiedrības līdzdalības spēju stiprināšanu dažādu politiku īstenošanā. Līdz šim īstenoti 167 nevalstisko organizāciju, valsts institūciju un pašvaldību projekti. Daži jau sasnieguši savus rezultātus, citi norisinās, savukārt citi vēl iecerēti.

Konferences mērķis ir iepazīstināt ar īstenoto projektu rezultātiem, lai izvērtētu līdz šim sasniegto, gūtu jaunas idejas saviem projektiem, kā arī izdarītu secinājumus, kas noderētu projektu īstenošanā turpmāk. Ar konferences dienas kārtību iespējams iepazīties Ministru kabineta interneta vietnē: http://www.mk.gov.lv/lv/esstrukturfondi/rezultati/konference/.

Aicinām Jūs piedalīties konferencē un reģistrēties dalībai līdz šā gada 12.decembrim, aizpildot pieteikuma anketu interneta vietnē: http://ej.uz/esfkonference Dalība konferencē ir bez maksas. Papildu informāciju iespējams uzzināt, sūtot elektronisko pastu uz .

Konferences dienas kārtība

Uz tikšanos!

Valsts kanceleja
Sabiedrības integrācijas fonds

Piedāvājam apskatīt konferences "Zināšanas rada pārmaiņas" informatīvos materiālus un video stāstus.