Печатать |

Начало > Приз объединения общества > 2013.gada ceremonija

2013. gada Sabiedrības vienotības balvas pasniegšanas ceremonija

перевод этой страницы не доступен.
Посетить SIF информационную страницу:
Или используйте автоматизированного перевода:

Trešdien, 2013.g. 4.decembrī pēc vairāku gadu pārtraukuma tradicionāli svinīgas ceremonijas gaisotnē jau devīto reizi pasniegta Sabiedrības vienotības balva. Saņemts arī Valsts prezidenta pdfapsveikums klātesošajiem ceremonijas dalībniekiem.

To šogad saņēma Inna Davidova [video] – par ilglaicīgu un sistemātisku darbību sabiedrības integrācijas veicināšanā. Jau vairāk kā 15 gadus ar savu darbību Inna Davidova centusies radīt cilvēkos nemainīgu vērtību izjūtu. Balvu pasniedza Kultūras ministre Dace Melbārde. Kā minēja Sabiedrības vienotības balvas laureāte Inna Davidova: „Sabiedrība vienojas pati par sevi priekā. Tā ātri vienojas nemieru laikā. Tās ir dzīves kulminācijas – gan pozitīvas, gan negatīvas. Bet dzīve sastāv arī no ikdienas. Novēlu būt tolerantiem, mīlestības pilniem, ar rūpēm par citiem – katru dienu!"

Pasniegtas arī vairākas veicināšanas balvas: "Par ieguldījumu sabiedrības saliedēšanā", "Par ieguldījumu iecietības veicināšanā", un "Par radošu pieeju sabiedrības vienotības stiprināšanā".

Balvu "Par ieguldījumu sabiedrības saliedēšanā" saņēma Liepājas Neredzīgo biedrība [video], kas sniegusi būtisku ieguldījumu Liepājas un Latvijas labiekārtošanā – cilvēkiem ar invaliditāti tiek nodrošināta arvien lielāka vides pieejamība. Balvu pasniedza Sabiedrības integrācijas fonda padomes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.

Balvu „Par ieguldījumu iecietības veicināšanā" saņēma Kaspars Goba [video], kurš ar rūpīgu un ilgstošu darbu devis sabiedrībai iespēju palūkoties no cita skatpunkta uz dažādām sabiedrības grupām. Balvu pasniedza Latvijas Cilvēktiesību centra direktore Anhelita Kamenska.

Balvu „Par radošu pieeju sabiedrības vienotības stiprināšanā" saņēma Kristīne Klētniece-Sika [video], kas ar savu darbību Iļģuciema sieviešu cietuma teātra studijā devusi iespēju ieslodzītajām iepazīties ar latviešu un cittautu literatūras klasiķu darbiem. Balvu pasniedza Tieslietu ministrs Jānis Bordāns.

Sabiedrības vienotības balvas 2013.gada pasniegšanas ceremonija

Skatīt visu foto galeriju...

 


Дата печати: 25.06.21