Print |

Home > Society Integration Foundation > Contacts > Darbinieku kontakti

Darbinieku kontakti

Tālrunis: 22811001

Drošības apsvērumu dēļ, lai ierobežotu mēstuļu (SPAM) izplatību, zemāk norādītās e-pastu adresēs nav iekļauts e-pastu
simbols @ bet tā vietā norādīts "at".
Tādēļ, rakstot e-pastus Sabiedrības integrācijas fonda sekretariāta darbiniekiem,
lūdzam ņemt vērā, ka e-pasti veidoti šādi: .

 

 
Zaiga Pūce Sekretariāta direktore zaiga.puce at sif.gov.lv 22811001
Sekretariāta direktores vietnieks – Rīcībpolitikas ieviešanas departamenta direktors
 RĪCĪBPOLITIKAS IEVIEŠANAS DEPARTAMENTS

Projektu konkursu un uzraudzības nodaļa

Nodaļas vadītāja
Liene Jēkabsone Nodaļas vadītāja vietniece liene.jekabsone at sif.gov.lv 22811003
Inga Liepa Programmas vadītāja inga.liepa at sif.gov.lv 22811004
Jelena Jekimova Programmas vadītāja jelena.jekimova at sif.gov.lv 22811007
Māra Švāna Programmas vadītāja mara.svana at sif.gov.lv 22811005
Līga Āboliņa Projektu vadītāja liga.abolina at sif.gov.lv 22811006
Ilga Muraška Projektu vadītāja ilga.muraska at sif.gov.lv 22811009

Attīstības instrumentu nodaļa

Alda Sebre Nodaļas vadītāja alda.sebre at sif.gov.lv 22811012
Nodaļas vadītājas vietniece
Pasākuma 9.1.4.4. „Dažādību veicināšana (diskriminācijas novēršana)" projekta ieviešanas vienība
Ilze Dūmiņa Projekta ieviešanas vienības vadītāja ilze.dumina at sif.gov.lv 22811016
Karīna Dzene Sociālo darbinieku un sociālo mentoru pakalpojumu programmas koordinatore karina.dzene at sif.gov.lv 29249232
Kristīne Kļukoviča Motivācijas programmas koordinatore kristine.klukovica at sif.gov.lv 22811017
Antra Spriņģe Diskriminācijas novēršanas programmas koordinatore antra.springe at sif.gov.lv 26590666
Struktūrfondu uzraudzības vienība
Gunta Landsmane Struktūrfondu uzraudzības vienības vadītāja gunta.landsmane at sif.gov.lv 29116462
Vaira Dzene Atlases un uzraudzības projektu vadītāja vaira.dzene at sif.gov.lv 22811021
Līga Logina Atlases un uzraudzības projektu vadītāja liga.logina at sif.gov.lv 26043194

Ģimeņu atbalsta programmu nodaļa

Ilze Vārpiņa Nodaļas vadītāja ilze.varpina at sif.gov.lv 22811015
Linda Lāma
Programmu koordinatore linda.lama at sif.gov.lv 22811013
Normunds Pīlips Programmu koordinators normunds.pilips at sif.gov.lv 22811018
Indra Vilka-Meļņičenko Programmu vadītāja indra.vilka-melnicenko at sif.gov.lv
Anda Jansone Projektu vadītāja anda.jansone at sif.gov.lv 22811014

ADMINISTRATĪVAIS UN FINANŠU DEPARTAMENTS

Departamenta direktore
Māris Spilve Departamenta direktores vietnieks maris.spilve at sif.gov.lv 22811008
Ilona Abzulēna Eksperte finanšu un grāmatvedības jautājumos ilona.abzulena at sif.gov.lv
Anta Indriksone Grāmatvede-finanšu speciāliste anta.indriksone at sif.gov.lv
Eksperte juridiskā atbalsta un iepirkumu jautājumos
Dace Zariņa-Zviedre Sabiedrisko attiecību speciāliste dace.zarina-zviedre at sif.gov.lv 22811001

Personāla speciāliste – lietvede
Personu datu aizsardzības speciālists datuaizsardziba at sif.gov.lv  22811001
ormal 0 false false false MicrosoftInternetExplorer4

Iveta Bērziņa- Bebriša

/* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Table Normal"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}
 


Date of printing: 07.07.20