Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Motivācijas pakalpojumi tiek īstenoti Rīgas, Vidze[..]

Motivācijas pakalpojumi tiek īstenoti Rīgas, Vidzemes, Ziemeļlatgales un Viduslatvijas reģionos

Logo ESF

Motivācijas pakalpojumi tiek īstenoti Rīgas, Vidzemes, Ziemeļlatgales un Viduslatvijas reģionos

Sabiedrības integrācijas fonds ir parakstījis līgumus ar biedrību "Latvijas Sarkanais Krusts" un biedrību "Izglītības iniciatīvu centrs" par motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu nodrošināšanu sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautām personu grupām. Motivācijas programmas un atbalsta pakalpojumi tiks sniegti Rīgas, Vidzemes, Ziemeļlatgales un Viduslatvijas reģionos.

Ar profesionālu speciālistu (sociālie darbinieki, juristi, psihologi un citi profesionāļi) palīdzību un mērķtiecīgu atbalsta pasākumu (individuālās un grupu konsultācijas, atbalsta un pašpalīdzības grupas, informatīvi izglītojošie pasākumi un citi pakalpojumi) palīdzību sociālās atstumtības un diskriminācijas riskiem pakļautie cilvēki tiks motivēti pārmaiņām, tiks attīstītas dzīves prasmes un iemaņas, it īpaši prasmes, kas palīdz personai iekļauties sabiedrībā – sākt darba meklējumus, iesaistīties nodarbinātībā, tostarp pašnodarbinātībā, izglītībā/apmācībā, vai kvalifikācijas ieguvē. Motivācijas programmas un atbalsta pasākumi tiks sniegti saskaņā ar pētījumā noteiktajām sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļauto personu vajadzībām un nepieciešamo atbalstu un piedāvātajiem risinājumiem. Kopumā Rīgas, Vidzemes, Ziemeļlatgales un Viduslatvijas reģionos plānots sniegt motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumus 480 sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautajiem cilvēkiem.

Lai īstenotu motivācijas programmu un īstenotu atbalsta pakalpojumus arī Dienvidkurzemes, Ziemeļkurzemes, Zemgales un Dienvidlatgales reģionos, ir izsludināts iepirkums "Motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu nodrošināšana sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautām personu grupām". Pieteikšanās termiņš 2018.gada 12.marts plkst. 11.00. Vairāk par iepirkumu šeit

Motivācijas programmas pakalpojumu nodrošināšana tiek veikta Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums tika piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta.

Kontaktinformācija:
Kristīne Kļukoviča
Projektu nodaļa
Motivācijas programmas koordinatore
Tālr. 26434764, 67078193
e-pasts: