Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Motivācijas pakalpojumi tiek uzsākti īstenot arī D[..]

Motivācijas pakalpojumi tiek uzsākti īstenot arī Dienvidlatgales, Ziemeļkurzemes un Dienvidkurzemes reģionos

Logo ESF

Motivācijas pakalpojumi tiek uzsākti īstenot arī Dienvidlatgales, Ziemeļkurzemes un Dienvidkurzemes reģionos

Sabiedrības integrācijas fonds ir parakstījis līgumus ar biedrību "Mini SD", Latvijas Cilvēku ar īpašām vajadzībām sadarbības organizāciju "Sustento" un biedrību "Krīzes centrs ģimenēm ar bērniem "Paspārne"" par motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumu nodrošināšanu sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautām personu grupām. Motivācijas programmas un atbalsta pakalpojumi tiks sniegti Dienvidlatgales, Ziemeļkurzemes un Dienvidkurzemes reģionos. Kopumā reģionos plānots sniegt 360 sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautajiem cilvēkiem motivācijas paaugstināšanas un atbalsta pakalpojumus.

Motivācijas programmas un atbalsta pakalpojumos ietilpst profesionālu speciālistu (sociālā darbinieku, jurista, psihologa un citi profesionāļu) palīdzība, individuālās un grupu konsultācijas, atbalsta un pašpalīdzības grupas, informatīvi izglītojošie pasākumi un citi pakalpojumi. Sociālās atstumtības un diskriminācijas riskam pakļautie iedzīvotāji tiek motivēti pārmaiņām, attīstot prasmes un iemaņas, kas palīdz personai iekļauties sabiedrībā – sākt darba meklējumus, iesaistīties nodarbinātībā, tostarp pašnodarbinātībā, izglītībā/apmācībā, vai kvalifikācijas ieguvē.

Motivācijas programmas pakalpojumu nodrošināšana tiek veikta Sabiedrības integrācijas fonda īstenotā Eiropas Sociālā fonda projekta "Dažādības veicināšana" (Nr. 9.1.4.4./16/I/001) ietvaros. Finansējums tika piešķirts no Eiropas Sociālā fonda un Latvijas valsts budžeta.

Kontaktinformācija:
Kristīne Kļukoviča
Projektu nodaļa
Motivācijas programmas koordinatore
Tālr. 26434764, 67078193
e-pasts: