Sākums > Aktualitātes > Jaunumu arhīvs > Jaunumi > Mediji pulcējas programmas “Atbalsts medijiem sabi[..]

Mediji pulcējas programmas “Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā” informatīvajā seminārā

vienkarss bez laukuma rgb h 5

Mediji pulcējas programmas "Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un

nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā" informatīvajā seminārā

Šodien, 12.jūnijā, viesnīcas Astor Riga Hotel telpās uz informatīvo semināru programmā "Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā" kopā sanāca vairāk nekā 40 mediju pārstāvji.

Informatīvais seminārs bija paredzēts potenciālajiem projektu iesniedzējiem 1. jūnijā izsludinātā konkursā 2018.gadā īstenojamiem projektiem programmā „Atbalsts medijiem sabiedriski nozīmīga satura veidošanai un nacionālās kultūrtelpas stiprināšanai latviešu valodā".

Kultūras ministrijas Mediju politikas nodaļas vadītāja Aiga Grišāne iepazīstināja klātesošos ar programmas saturiskajiem jautājumiem. Savā prezentācijā viņa apskatīja visas 11 konkursa kategorijas, kurās projekti var tikt iesniegti, kā arī skaidroja prasības attiecībā uz projektu iesniedzējiem un to partneriem. Klātesošo uzmanība tika vērsta arī uz finanšu jautājumiem, kas ir nozīmīga projekta sastāvdaļa.

Lai projekts būtu veiksmīgs, nepieciešams izprast arī tā administratīvo pusi. Sabiedrības integrācijas fonda projektu konkursu nodaļas vadītāja Linda Mežviete skaidroja kā aizpildīt projekta iesnieguma veidlapas un kam ir jāpievērš īpaša uzmanība. Tika runāts par projektu vērtēšanas posmu, un līgumu slēgšanu, kā arī skatīti citi būtiski jautājumi, lai projekta rakstīšana un vēlāk tā īstenošana būtu vieglāka un efektīvāka.

Apzinoties, ka jautājumi rodas darot, Sabiedrības integrācijas fonds aicina izmantot iespēju, un uzdot savus jautājumus sūtot tos uz e-pasta adresi .

Informācijai:

Programmas mērķis ir atbalstīt medijus sabiedriski nozīmīga satura veidošanā un stiprināt nacionālo kultūrtelpu latviešu valodā, atbalstot nekomerciālas, sabiedriski nozīmīgas žurnālistikas radīšanu medijos, kuras uzdevumi ir stiprināt Satversmē noteiktās vērtības, valstisko apziņu, latvisko kultūrtelpu, kritisko domāšanu, veicināt mediju atbildīgumu un kvalitāti, kā arī sabiedrības saliedētību uz latviešu valodas pamata Latvijas valsts simtgadē.

Projektu iesniegumu iesniegšanas termiņš ir 2018.gada 2.jūlijs.

Projektu iesniegumus var iesniegt:
• personīgi vai pa pastu (līdz š.g.2.jūlija plkst. 17:00) Sabiedrības integrācijas fondā, adrese Aspazijas bulvāris 24 (3.stāvs), Rīgā, LV-1050 (vienā oriģināleksemplārā ar pievienotu elektronisko versiju datu nesējā);
• elektroniska dokumenta formā (līdz š.g. 2.jūlija plkst. 23:59), kas parakstīts ar drošu elektronisko parakstu un laika zīmogu, sūtot uz e-pasta adresi: .